Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiXBOX
Okładka Spikeout: Battle Street (XBOX)

Spikeout: Battle Street XBOX

Spikeout: Battle Street należy do gatunku tzw. chodzonych bijatyk i jest konsolową konwersją gry z automatów o identycznej nazwie. Program oferuje przede wszystkim szybką, bezkompromisową rozrywkę oraz kompleksowy tryb gry wieloosobowej.

Bijatyki | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox
Okładka Spikeout: Battle Street (XBOX)

producent: Amusement Vision

wydawca: SEGA

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji XBOX:

29marca2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spikeout: Battle Street należy do gatunku tzw. chodzonych bijatyk i jest konsolową konwersją gry z automatów o identycznej nazwie. Program oferuje przede wszystkim szybką, bezkompromisową rozrywkę oraz kompleksowy tryb gry wieloosobowej, zarówno na jednej konsoli, jak i przez Xbox Live.

Tryb Story wprowadza nas w świat mrocznych i niebezpiecznych ulic miasta Diesel Town. Ponad 10 lat temu miała tutaj miejsce brutalna wojna dwóch gangów: Team Spike, nazywana od imienia ich przywódcy, oraz Team Inferno, któremu przewodził Michael. Potworne i opłakane w skutkach starcia nie nauczyły jednak żadnej ze stron pokory. Wojna i chaos ponownie opanowują ulice miasta – Spike junior, potomek przywódcy jednej z grup walczących przed laty, przygotował bezlitosny i mściwy atak na gang odwiecznego wroga, Mike’a. To, czy plan się powiedzie i czy osiłki z Team Inferno zostaną wreszcie rozgromieni, zależy tylko i wyłącznie od gracza – to właśnie on pokieruje losami Spike’a jr. Gra wymaga przede wszystkim sporej zręczności i wprawy w posługiwaniu się padem oraz błyskawicznego refleksu. W bójkach przyda się także dobrze przygotowana taktyka oraz umiejętność takiego wciskania kierunków oraz czterech dostępnych przycisków: pięści, kopniaka, skoku i chwytu, która zapewni nam jak najszybsze i najefektowniejsze zwycięstwo przy jak najrzadszym zaznajamianiu się z ciosami wyprowadzanymi przez wrogich nam rzezimieszków.

Autorzy we wspomnianym trybie dla jednego gracza przygotowali 10 trójwymiarowych poziomów, a każdorazowe ukończenie rozgrywki owocuje odblokowaniem jednego nowego fightera. Na odkrycie czeka łącznie 12 postaci, więc fani bezpardonowych i krwawych walk utrzymanych w konwencji ulicznych potyczek mają zapewnioną rozrywkę na wiele dni. Autorzy wiele czasu poświęcili na przygotowanie olbrzymich, miejskich krajobrazów, pozwalając jednocześnie graczowi na znaczną interakcję z otoczeniem.

Oprócz standardowego trybu single-player, do dyspozycji graczy oddano klasyczny Training oraz liczne opcje rozgrywki dla wielu graczy: od gry na jednym ekranie, przez połączenie konsol kablem, a na grze online przez Xbox Live skończywszy. Szczególnie interesująca jest ta ostatnia możliwość, która nie tylko pozwala graczom na wspólne masakrowanie przedstawicieli wrogiego gangu, ale i oferuje możliwości komunikacji głosowej między graczami w czasie rzeczywistym. W sieci znajduje się również mnóstwo upiększających dodatków, które podzielono na trzy główne kategorie: ubranka, fryzury i tatuaże. Dodatkową motywacją do ciągłego udoskonalania swoich technik jest internetowy ranking graczy, który regularnie ewaluuje poczynania graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Spikeout: Battle Street

Klasyfikacja PEGI Spikeout: Battle Street

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Spikeout: Battle Street

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
  • dodatkowo (XBOX): link-kabel