Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS2XBOX
Okładka Fight Club (PS2)
OkładkaFight Club (PS2)

Fight Club

Gra na podstawie znanego filmu: Podziemny Krąg. Gracz musi walczyć w pojedynkach toczonych na śmierć i życie. Spory wachlarz ciosów, kopnięć, technik destrukcyjnych, w interaktywnym środowisku.

Bijatyki | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fight Club Premiera

16lis2004

PS2 XBOX

producent: Genuine Games wydawca: Sierra Strona oficjalna

Gra na podstawie znanego filmu z Bradem Pittem, pod tytułem Podziemny Krąg. Gracz zostaje wrzucony w same epicentrum walk, gdzie silna pięść i jeszcze mocniejsza noga jest przepustką do lepszego życia. Ale droga do zwycięstwa jest bardzo trudna – mozolne wspinanie się po stromej drabinie wygranych pojedynków, okupionych hektolitrami wylanego potu i nie mniejszej ilości krwi, budzi uzasadniony respekt.

Akcja jak i opowiadana historia zdecydowanie nawiązuje do wspomnianego filmu. Spora liczba trybów gry jak i samych technik destrukcji przeciwnika to wizytówka tego tytułu. Interaktywne, realistyczne środowisko, które można odpowiednio wykorzystać, choćby poprzez podniesienie jakiegoś elementu architektonicznego i skierowanie go z impetem w głąb w niczego nie podejrzewającego rywala, z pewnością jest atrybutem godnym napomknienia.

Fajerwerki graficzne oraz sugestywne udźwiękowienie tworzą dodatkowy klimat wielkiej rozróby, w której tak naprawdę nie ma mistrzów – są tylko tymczasowi zwycięzcy oraz multum zapomnianych fighterów, w swoim czasie niezwyciężonych, teraz przegranych, bez prawa weta. Z obu konsol, wersja na Xboxa prezentuje się najokazalej. Grafika jest dopracowana, wszelkie niuanse w oświetleniu, w cieniowaniu zostały wykonane z duża dozą dbałości o szczegóły.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fight Club

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Fight Club Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS2
XBOX