4 października 2005
Bijatyki, Internet, Komiksy, Marvel Comics, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Superbohaterowie.
Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects to gra akcji, która powstała z inicjatywy koncernu Electronic Arts. Program opowiada o perypetiach nowej grupy super-bohaterów o nazwie The Imperfects („Niedoskonali”), którzy stają do walki przeciwko największym postaciom z komiksów firmy Marvel.
Gracze
24 marca 2005
Bijatyki, LAN, Multiplayer, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne PlayStation.
Dwuwymiarowa bijatyka przygotowana przez firmę Capcom, w której ścierają się ze sobą wampiry, sukuby, duchy i inne potworności. Twórcy przygotowali pięć trybów gry, wśród których nie może oczywiście zabraknąć standardowego Arcade Mode.
Gracze
18 października 2005
Bijatyki, LAN, Multiplayer, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne PlayStation.
W grze wcielamy się w postać ulicznego wojownika i staczamy serię coraz trudniejszych walk. Istnieje również możliwość toczenia pojedynków z innymi graczami.
Gracze