Death Stranding: Rozdział 4 - Unger
Aktualizacja:
Czwarty rozdział gry Death Stranding rozpocznie się po wykonaniu 38 zadania dostępnego w grze - Emergency Provisions Delivery: South Knot City / Dostawa pakietu pomocowego: Węzeł Południowy. Zanim podejdziesz do tej misji ukończ wszystkie zadania dostępne w tamtej części mapy.
Na tej stronie naszego poradnika do gry Death Stranding zajmiemy się wszystkimi misjami dostępnymi w czwartym rozdziale gry.
[Zlecenie nr 39] Ucieknij z pola bitwy

Gdzie rozpoczyna się misja: Węzeł Jeziorny
Nagrody: brak.
Po rozpoczęciu czwartego rozdziału obudzisz się w środku walki. Twoje paczki są rozrzucone po okolicy, zbierz je i rozpocznij dalszą podróż.
Na samym początku musisz dotrzeć do pierwszego przerywnika filmowego ukazującego Mysterious Man (Clifford Unger). Po zakończeniu się filmiku rozpoczniesz polowanie na przeciwnika.

Na twojej drodze pojawią się przeróżni przeciwnicy. Możesz zabijać ich za pomocą broni palnej bądź wysadzać ich granatami. Nie musisz się martwić o konsekwencje swoich działań.

Twoim zadaniem jest dotarcie do Mysterious Man. Drogę do niego będzie wyznaczała Ci antena, która towarzyszy głównemu bohaterowi. Po odnalezieniu przeciwnika musisz zaatakować go i ostatecznie osłabić. Gdy to zrobisz historia zacznie się na nowo. Aby zakończyć tę misję musisz pokonać go cztery razy.
Po pokonaniu przeciwnika przeniesiesz się do jednej z bezpiecznych lokacji.
W rozdziale o walkach, dostępnych w grze Death Stranding, dokładnie opisaliśmy to starcie. Zajrzyj na stronę Clifford Unger - rozdział 4, aby poznać wszystkie szczegóły.
[Zlecenie nr 40] Dostawa gorącej pizzy - Peter Englert
Gdzie rozpoczyna się misja: ukończenie zadania 39.
Nagrody: brak.
Zlecenie musisz wykonać w 60 minut.

Zacznij od wrzucenia pizzy na swoje barki i wskoczy na motocykl. Dzięki niemu szybciej wykonasz zadanie.

W pewnym momencie twoja postać może zatrzymać się, ponieważ BB wykryje zagrożenie w okolicy. Jak najszybciej zeskocz z motocykla i ustaw się na jednej ze skał. W ten sposób unikniesz ataków ze strony BT.

Po kilku sekundach twoim oczom ukarze się stwór. Nie powinno być koło niego żadnych dodatkowych potworów. Możesz, więc skupić na nim swoją uwagę.


Najlepszą bronią na tego potwora jest Hematic Grenade.
Wystarczy, że ustawisz się na stabilnym terenie i będziesz rzucać prosto w potwora, gdy się do Ciebie zbliży. Dzięki temu będziesz mógł ochronić się przed atakami przeciwnika oraz odstraszyć go od siebie.

Po kilku cennych ciosach twój przeciwnik powinien paść, a Ty będziesz mógł kontynuować podróż.
To zadanie zakończy rozdział czwarty.
0
- Death Stranding - poradnik do gry
- Death Stranding: Opis przejścia
- Death Stranding: Prolog i rozdział 1 - Bridget
- Death Stranding: Rozdział 2 - Amelie
- Death Stranding: Rozdział 3 - Fragile
- Death Stranding: Rozdział 4 - Unger
- Death Stranding: Rozdział 5 - Mama
- Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman
- Death Stranding: Rozdział 7 - Clifford
- Death Stranding: Rozdział 8 - Heartman
- Death Stranding: Rozdział 9 - Higgs
- Death Stranding: Rozdział 10 - Die - Hardman
- Death Stranding: Rozdział 11 - Clifford Unger
- Death Stranding: Rozdział 12 - Bridges
- Death Stranding: Rozdział 13 - Sam Strand
- Death Stranding: Rozdział 14 - Lou
- Death Stranding: Opis przejścia
Komentarze czytelników
Balboarzynca Junior
Mam problem z Nestorem i 5* u niego. Na początku nie farmilem gwiazdek leciałem z fabula. W Episodzie 15 postanowiłem wbić platynę jednak pojawia się problem z Nestorem który nie chce mi dać 5 gwiazdek pomimo otrzymania ponad 1000 lajków na 4*... Czemu nie chce dać? Bo dziad nie żyje...... Ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc z tym?
zanonimizowany947165 Generał
Fajna obsada taka nie cała gdzie jeszcze polscy aktorzy którzy dubbingowali?
Kajdorf Konsul
Jaka jest szansa na spotkanie swojego znajomego w grze? Ewentualnie jak to zrobić. Dotarliśmy do jeziornego i dalej nie możemy sie spotkać.
Arturo1973 Konsul
Zlecenie nr 17 POJAWIA SIĘ W GRZE. Jest to zlecenie od gościa, który nazywa się Fan Ludensa. Nazwa zadania "Dostawa flagi Ludensa: Węzeł Portowy".
Ja dostałem to zadanie po wbiciu 5 gwiazdek o Fana Ludensa. Po zabiciu Kałamarnicy w porcie nie należy od razu płynąć do dalszego etapu, lecz jeszcze pozbierać trochę zleceń na tym obszarze. Postanowiłem wbić 5 gwiazdek w Węźle Portowym i robiłem w tym celu jeszcze kilka zleceń. I właśnie wtedy otrzymałem to wyżej wspomniane zadanie nr 17.
Lateralus Senator
Ile jest przedmiotów /broni/pojazdów gdzie mają poziomy, gdzie i kiedy je dostaniemy i jaki jest największy poziom danej rzeczy?
tukaram3030 Pretorianin
JESTEM na rozdziale 13.Scenariusz Gry jest NIESAMOWITY !!????Ktoś napewno zrobi film na jego odniesieniu!Serce mi pęka że nie ma z dwóch NG++ i bardziej rozbudowanej Walki ,Brak Super Romansu,Za mało sprzętu Motocykli pojazdów!!????Gra Niesamowicie Zaskakujaca Orginalna Nietuzinkowa!-Moze w Następnej Części Kojima Wykorzysta Dużo Mocniej Potencjał Świata Gry!!-Bez NG+ Niestety nie mam motywacji aby zagrać od 0 !!Pozdro dla Fanow
Dafit Junior
W grze Death Stranding można zabijać bronia palna, wybuchowa, przejeżdżać pojazdami! Recenzenci i twórcy poradników o grze lepiej niech wyjaśnia i pomogą co zrobić i jak zrobić żeby nie było Rozróżni. Gra nie promuje zabijania ale smierć w grze (bez znaczenia jaka, kto kogo itp) jest motywem przewodnim a świat w grze stara się być realny tym samym można spokojnie doszukać się info co zr
Natanoslav Drejkovski Konsul
Czworonożna bestia. Jak trzeba zanieść słodką mamuśkę, nie walczyłem tylko uciekłem bo nie miałem nic przy sobie oprócz tej laseczki. Czy za pokonanie bestii tej coś się zyskuje. Czy unikając walki coś się straciło ?
dziubutek Junior
A jakie mapowanie na xboxa? Nie znam tych SONY hieroglifów...
Czaki92 Junior
Czy można sprawdzić (naciskając jakoś guzik na padzie ps4) jakie zlecenia mają inne bazy dla danej bazy. Chodzi mi i to że np. najeżdża kursorem na bazę lekarza i klikam np.kwadra na mapie i wiem jakie inne bazy mają zlecenia dla niego?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
