Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Szósty rozdział gry Death Stranding rozpocznie się po wykonaniu 46 zadania dostępnego w grze - Mama Delivery: Mountain Knot City / Zaprowadzenie Mamy - Węzeł Południowy. Zanim podejdziesz do tej misji ukończ wszystkie zadania dostępne w tamtej części mapy.

Na tej stronie naszego poradnika do gry Death Stranding zajmiemy się wszystkimi misjami dostępnymi w szóstym rozdziale gry. Dodatkowo zdobędziesz również informacje na temat przeciwników, z którymi stoczysz walki w tym rozdziale gry.

[Zlecenie nr 47] Dostawa sprężyny o wysokiej jakości elastyczności: Robotyczka

Gdzie rozpoczyna się misja: Węzeł Górski.

Nagrody: nowa lokacja, egzoszkielet.

Trasa do Robotyczki nie należy do najprzyjemniejszych - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Trasa do Robotyczki nie należy do najprzyjemniejszych. Musisz poruszać się po ośnieżonych terenach przez co twoje ruchy będą znacznie ograniczone, a równowaga twojego bohatera bardzo zachwiana.

Jednak w nagrodę za ukończenia zadania otrzymasz All-terrain Skeleton, który ułatwi Ci podróżowanie po ciężkich ternach - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Jednak w nagrodę za ukończenia zadania otrzymasz All-terrain Skeleton, który ułatwi Ci podróżowanie po ciężkich ternach.

[Zlecenie nr 48] Dostawa próbek medycznych: Lekarz

Gdzie rozpoczyna się misja: Węzeł Górski.

Nagrody: nowa lokacja.

Jest to bardzo krótka misja - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Jest to bardzo krótka misja. Lokacja, w której znajduje się doktor jest położona niedaleko Węzła Górskiego. Trasę tę możesz pokonać motocyklem w kilka minut.

[Zlecenie nr 50] Dostawa urządzenia medycznego - alpinista

Gdzie rozpoczyna się misja: Alpinista.

Nagrody: nowa lokacja, Bridges Boots, Power Gloves.

Na wykonanie tego zadanie masz 60 minut.

Na początku zadania musisz udać się do schronu i zabrać stamtąd urządzenie medyczne - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Na początku zadania musisz udać się do schronu i zabrać stamtąd urządzenie medyczne. Część drogi będziesz musiał pokonać pieszo. Pamiętaj, aby zbytnio się nie śpieszyć, inaczej będziesz stale potykać się i lądować w śniegu.

Ze schronienia doktora weź paczkę i wróć do alpinisty - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Ze schronienia doktora weź paczkę i wróć do alpinisty. Gdy odniesiesz paczkę zakończysz zadanie.

[Zlecenie nr 51] Dostawa zdjęcia: Fotografka

Gdzie rozpoczyna się misja: Alpinista.

Nagrody: brak.

To kolejne zadanie, które polega jedynie na przetransportowaniu paczki w odpowiednie miejsce - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

To kolejne zadanie, które polega jedynie na przetransportowaniu paczki w odpowiednie miejsce. Najlepiej nada się do tego motocykl, który sprawnie przejedzie całą trasę.

[Zlecenie nr 52] Odzyskanie: Aparat

Gdzie rozpoczyna się misja: Fotografka.

Nagrody: nowa lokacja, shotgun.

Pierwszą częścią tego zlecenia jest dostanie się do obozu przeciwników i zabranie aparatu - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Pierwszą częścią tego zlecenia jest dostanie się do obozu przeciwników i zabranie aparatu. Aby to zrobić musisz ogłuszyć jednego z przeciwników i zabrać mu paczkę. Nie zwlekaj z ucieczką i od razu wybiegnij z wrogiego terytorium.

Po odzyskaniu sprzętu wróć do Fotografki, otrzymasz nagrodę oraz informacje o kolejnej misji - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Po odzyskaniu sprzętu wróć do Fotografki, otrzymasz nagrodę oraz informacje o kolejnej misji.

[Zlecenie nr 53] Dostawa kamieni - spirytystka

Gdzie rozpoczyna się misja: Alpinista.

Nagrody: nowa lokacja.

To jedno z cięższych, ale jednocześnie ciekawszych zadań, w tym rozdziale - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

To jedno z cięższych, ale jednocześnie ciekawszych zadań, w tym rozdziale. Twoim zadaniem jest przeniesienie paczek z kamieniami na drugą stronę góry.

Najlepiej będzie jeśli cały ładunek ułożysz na swoich plecach, założysz ezgoszkielet ułatwiający utrzymanie równowagi i podążysz wzdłuż drogi, w góry.

Na twojej drodze pojawią się śnieżyce, które znacznie ograniczą Twoją widoczność - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Na twojej drodze pojawią się śnieżyce, które znacznie ograniczą Twoją widoczność. Nie próbuj się jednak zatrzymać, a zmuś Sama do dalszej podróży. Po przejściu przez górę natkniesz się na kolejną lokację, do której miałeś donieść paczkę.

Jeśli ukończyłeś wszystkie zadania dostępne w tym rozdziale udaj się do lokacji zaznaczonej na screenie powyżej - Death Stranding: Rozdział 6 - Deadman | Opis przejścia, solucja - Death Stranding - poradnik do gry

Jeśli ukończyłeś wszystkie zadania dostępne w tym rozdziale udaj się do lokacji zaznaczonej na screenie powyżej. To zakończy rozdział 6.

Podobało się?

0

Death Stranding

8 listopada 2019

PC PlayStation
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2020-03-18
17:03

Balboarzynca Junior

Mam problem z Nestorem i 5* u niego. Na początku nie farmilem gwiazdek leciałem z fabula. W Episodzie 15 postanowiłem wbić platynę jednak pojawia się problem z Nestorem który nie chce mi dać 5 gwiazdek pomimo otrzymania ponad 1000 lajków na 4*... Czemu nie chce dać? Bo dziad nie żyje...... Ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc z tym?

Komentarz: Balboarzynca
2020-07-29
23:33

zanonimizowany947165 Generał

Fajna obsada taka nie cała gdzie jeszcze polscy aktorzy którzy dubbingowali?

Komentarz: zanonimizowany947165
2020-09-12
13:05

Kajdorf Konsul

Kajdorf

Jaka jest szansa na spotkanie swojego znajomego w grze? Ewentualnie jak to zrobić. Dotarliśmy do jeziornego i dalej nie możemy sie spotkać.

Komentarz: Kajdorf
2020-09-29
10:37

Arturo1973 Konsul

Zlecenie nr 17 POJAWIA SIĘ W GRZE. Jest to zlecenie od gościa, który nazywa się Fan Ludensa. Nazwa zadania "Dostawa flagi Ludensa: Węzeł Portowy".
Ja dostałem to zadanie po wbiciu 5 gwiazdek o Fana Ludensa. Po zabiciu Kałamarnicy w porcie nie należy od razu płynąć do dalszego etapu, lecz jeszcze pozbierać trochę zleceń na tym obszarze. Postanowiłem wbić 5 gwiazdek w Węźle Portowym i robiłem w tym celu jeszcze kilka zleceń. I właśnie wtedy otrzymałem to wyżej wspomniane zadanie nr 17.

Komentarz: Arturo1973
2020-10-22
09:11

Lateralus Senator

Lateralus

Ile jest przedmiotów /broni/pojazdów gdzie mają poziomy, gdzie i kiedy je dostaniemy i jaki jest największy poziom danej rzeczy?

Komentarz: Lateralus
2020-11-24
00:58

tukaram3030 Pretorianin

👍

JESTEM na rozdziale 13.Scenariusz Gry jest NIESAMOWITY !!????Ktoś napewno zrobi film na jego odniesieniu!Serce mi pęka że nie ma z dwóch NG++ i bardziej rozbudowanej Walki ,Brak Super Romansu,Za mało sprzętu Motocykli pojazdów!!????Gra Niesamowicie Zaskakujaca Orginalna Nietuzinkowa!-Moze w Następnej Części Kojima Wykorzysta Dużo Mocniej Potencjał Świata Gry!!-Bez NG+ Niestety nie mam motywacji aby zagrać od 0 !!Pozdro dla Fanow

Komentarz: tukaram3030
2021-06-06
06:13

Dafit Junior

W grze Death Stranding można zabijać bronia palna, wybuchowa, przejeżdżać pojazdami! Recenzenci i twórcy poradników o grze lepiej niech wyjaśnia i pomogą co zrobić i jak zrobić żeby nie było Rozróżni. Gra nie promuje zabijania ale smierć w grze (bez znaczenia jaka, kto kogo itp) jest motywem przewodnim a świat w grze stara się być realny tym samym można spokojnie doszukać się info co zr

Komentarz: Dafit
2022-01-05
11:11

Natanoslav Drejkovski Konsul

Czworonożna bestia. Jak trzeba zanieść słodką mamuśkę, nie walczyłem tylko uciekłem bo nie miałem nic przy sobie oprócz tej laseczki. Czy za pokonanie bestii tej coś się zyskuje. Czy unikając walki coś się straciło ?

Komentarz: Natanoslav Drejkovski
2022-01-05
15:33

dziubutek Junior

😐

A jakie mapowanie na xboxa? Nie znam tych SONY hieroglifów...

Komentarz: dziubutek
2023-10-13
19:04

Czaki92 Junior

Czy można sprawdzić (naciskając jakoś guzik na padzie ps4) jakie zlecenia mają inne bazy dla danej bazy. Chodzi mi i to że np. najeżdża kursorem na bazę lekarza i klikam np.kwadra na mapie i wiem jakie inne bazy mają zlecenia dla niego?

Komentarz: Czaki92

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl