Zlecenie nr 17 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
Aktualizacja:
Zlecenie nr 17 - Revton Van
SAMOCHÓD: Revton Van
ELEMENTY ZLECENIA:
- Sprawdź wydech (Check the exhaust)
WYNAGRODZENIE: 200 USD
CZĘŚCI:
- Rura wydechowa - część środkowa (Exhaust Pipe Middle) - 100 USD
Twój klient podczas jazdy po wyboistej uderzył w nieznany obiekt i podejrzewa, że najprawdopodobniej uszkodził jedną z rur wydechowych. Twoim zadaniem jest sprawdzenie, który element wydechu jest wadliwy i wymienienie go na nowy egzemplarz. By sprawdzić te elementy, skorzystaj z podnośnika (Car Lifter), a następnie wejdź w tryb widoku tylnego podwozia (Undercarriage - inspect). Następnie przebadaj wszystkie elementy wydechu za pomocą modułu testowania części (Examine conditions). W wyniku inspekcji dowiesz się, iż zniszczeniu uległa środkowa rura wydechowa (Exhaust Pipe Middle). Zakup nowy egzemplarz i przystąp do jej wymiany:
- Wejdź w tryb demontażu części (Dissasemble Mode)
- Zdemontuj tylny tłumik (Muffler Rear)
- Zdemontuj tylną rurę wydechową (Exhaust Pipe Rear)
- Wykręć środkowy tłumik (Muffler Middle)
- Zdemontuj zniszczoną rurę wydechową (Exhaust Pipe Middle) i zamontuj nowy egzemplarz wybierając tryb montażu (Assemble Mode).
- Wstaw resztę wykręconych uprzednio fragmentów wydechu.

0
- Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
- Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
- Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 1 - Genesis Town | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 2 - Aisan Cougar | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 3 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 4 - Vulcan Family | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 5 - Revton Wind | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 6 - Aisan Cougar | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 7 - Genesis Town | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 8 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 9 - Aisan Cougar | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 10 - Genesis Town | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 11 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 12 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 13 - Aisan Cougar | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 14 - Vulcan Family | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 15 - Genesis Town | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 16 - Revton Wind | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 17 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 18 - Vulcan Family | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 19 - Aisan Cougar | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 20 - Genesis Town | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenie nr 21 - Revton Van | Zlecenia - Pierwszy garaż
- Zlecenia - Pierwszy garaż
- Car Mechanic Simulator 2014 - poradnik do gry
Komentarze czytelników
maxor najlepszy Junior
W poradniku jest błąd. Przy wymianie oleju nie trzeba płacić 100 USD za czyszczenie podłogi wystarczy użyć pojemnika z olejem (czerwony zbiornik na kółkach) i podstawić go pod spód samochodu (trzeba dobrze wymierzyć). Dodatkowo nie pokrywają się polskie nazwy z oficjalną polską wersją językową.
zanonimizowany1004825 Junior
Dokładnie. Po co tracić pieniądze na czyszczenie? I chciałbym aby zostały poprawione polskie nazwy części :)
xpiotr Junior
Wymieniłem wszystkie części w tym aucie na nowe. Wszystkie które można wymienić i nic nie mogę skończyć tego zadania:( Pomocy!
zanonimizowany1074391 Junior
Mam ten sam problem, wykręciłem z samochodu WSZYSTKIE części i nie dało to efektu. :( Proszę o pomoc
lexus86 Junior
Ja też miałem kilka razy taki problem, niestety trzeba zrestować zlecenie i zacząć od nowa, to chyba błąd gry - ma tendencje że jeśli zrobimy coś nie po myśli gry tylko zakombinujemy, to nie odhacza nam na liście.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
