Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2022, 18:16

Fabularny zwiastun Horizon Forbidden West przypomina o rychłej premierze [Aktualizacja]

Do sieci trafił fabularny trailer gry Horizon: Forbidden West. Studio Guerrilla Games i firma Sony dały nam przedsmak przygody, która czeka nas za 30 dni. Dowiedzieliśmy się też, że w obsadzie produkcji znajdzie się gwiazda filmu Matrix Zmartwychwstania.

Aktualizacja:

Dowiedzieliśmy się też, że obok wspomnianej w niniejszej wiadomości Angeli Bassett w obsadzie Horizon: Forbidden West znajdzie się także inna gwiazda wielkiego ekranu. Mowa o znanej m.in. z roli Trinity w filmie Matrix Zmartwychwstania kanadyjskiej aktorce i modelce Carrie-Anne Moss. Użyczy ona głosu postaci Tildy.

Fabularny zwiastun Horizon Forbidden West przypomina o rychłej premierze [Aktualizacja] - ilustracja #1
Tilda z gry Horizon: Forbidden West. Źródło: Twitter.

Oryginalna wiadomość:

Luty zapowiada się wyjątkowo dobrze dla graczy oczekujących dużych tytułów AAA – Dying Light 2, Elden Ring i Horizon: Forbidden West nie powinny zawieść pokładanych w nich nadziei. Jeśli szczególnie interesuje Was ta ostatnia produkcja, to przynoszę dobre wieści. Studio Guerrilla Games i firma Sony podzieliły się zwiastunem fabularnym kontynuacji przygód Aloy. Trwający nieco ponad trzy minuty materiał obejrzycie poniżej. Pod nim znajdziecie zaś krótszą wersję z rodzimym dubbingiem.

Zwiastun koncentruje się w dużej mierze na przedstawieniu nowej antagonistki – Regalli – której głosu użyczy znana m.in. z filmu Czarna Pantera aktorka Angela Bassett. W wywiadzie dla serwisu IGN deweloperzy ze studia Guerrilla Games, Benjamin McCaw i Annie Kitain, opisali ją jako postać kierującą się nienawiścią – w szczególności do plemienia Carja – która jest gotowa spalić świat, aby dokonać upragnionej zemsty.

Regalla nie będzie jednak jedynym czarnym charakterem. Powróci też znany z „jedynki” Sylens. W sequelu jego rola wydaje się nieco mniejsza, lecz najwyraźniej bohater znów będzie próbował zrealizować własny plan, zakładający – co ciekawe – pomoc Regalli. Co na to wszystko Aloy? Przekonamy się wkrótce.

Jak być może wiecie, niektórzy mieli już ponoć okazję zagrać we wczesną wersję Horizon: Forbidden West przeznaczoną na PlayStation 4. Na opublikowanych w grudniu zdjęciach prezentowała się ona naprawdę nieźle – miejmy nadzieję, że finalny produkt będzie robił równie dobre wrażenie. Przypominam, iż premiera gry zaplanowana jest na 18 lutego. Tytuł zadebiutuje na PS4 i PS5.