Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2019, 09:16

autor: Aquma

Zobacz trailer live action PUBG od firmy Tomasza Bagińskiego

Założona przez Tomasza Bagińskiego firma Platige Image stworzyła trailer live action dla popularnej gry battle royale Playerunknown’s Battlegrounds. W materiale nie brakuje widowiskowych eksplozji.

Platige Image stworzyło trailer do PUBG. - Zobacz trailer live action PUBG od firmy Tomasza Bagińskiego - wiadomość - 2019-01-16
Platige Image stworzyło trailer do PUBG.

Firma Platige Image – założona przez znanego eksperta od animacji komputerowej, Tomasza Bagińskiego – stworzyła trailer live action (inaczej mówiąc, z udziałem aktorów, a nie jedynie CGI) dla popularnej gry battle royale, Playerunknown’s Battlegrounds. Czterdziestopięciosekundowy materiał możecie zobaczyć poniżej.

Sceny zaprezentowane w zwiastunie nie odbiegają szczególnie od typowych ujęć, jakie na ogół pokazywane są w podobnych filmach. Widzimy chaotyczną strzelaninę w ruinach industrialnego kompleksu, pełną świszczących kul i widowiskowych eksplozji. Za reżyserię materiału odpowiada Alessandro Pacciani. Producentem wykonawczym był Zicz, a menadżerem produkcji Mateusz Wiśniewski. Za efekty specjalne odpowiadał Bartłomiej Kmita.

Przypominamy, że pełna wersja PUBG zagościła na pecetach 20 grudnia 2017 roku, zaś wydania dedykowane Xboksowi One oraz PlayStation 4 ukazały się – odpowiednio – 4 września i 7 grudnia 2018 r. W międzyczasie pojawiła się również mobilna konwersja, która od marca 2018 r. znajduje się w programie wczesnego dostępu.

Playerunknown’s Battlegrounds przez długi czas mierzyło się z wieloma problemami, takimi jak bugi, cheaterzy i niewystarczająca zawartość (przynajmniej w porównaniu do niektórych tytułów konkurencyjnych). Twórcy włożyli sporo wysiłku w poprawienie sytuacji, uruchamiając szeroko zakrojoną kampanię Fix PUBG, mającą na celu usprawnienie gry. Ich praca zaczęła ostatnio przynosić owoce – produkcja odzyskuje graczy i bije kolejne rekordy sprzedażowe.

  1. PUBG – strona główna