Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka PUBG Mobile (AND)

PUBG Mobile

Playerunknown's Battlegrounds Mobile: Battlefield

Młodsza siostra znanej z konsol i komputerów osobistych gry Playerunknown's Battlegrounds. Zabawa odbywa się na tych samych zasadach - na dużą wyspę trafia sto osób, które walczą ze sobą o przetrwanie. Wygrywa tylko jeden gracz.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | multiplayer | TPS | kooperacja | crafting | strzelanki | Battle Royale

Okładka PUBG Mobile (AND)

data premiery gry:

2019

AND iOS

Playerunknown's Battlegrounds Mobile: Battlefield to mobilna wersja gry Playerunknown's Battlegrounds stworzona na zlecenie firmy Tencent przez studio Lightspeed & Quantum. Co ciekawe, produkcja została zapowiedziana w tym samym czasie, co Playerunknown's Battlegrounds Mobile: Army Attack, ale różni się od niej pod kilkoma względami.

Mechanika

Przede wszystkim Playerunknown's Battlegrounds Mobile: Battlefield można nazwać skromniejszą wersją znanego z konsol i komputerów Playerunknown's Battlegrounds. Army Attack jest nastawione na bardziej zręcznościowa zabawę i korzystanie z różnych pojazdów. Natomiast w opisywanej produkcji rozgrywka odbywa się na klasycznych zasadach battle royale. Stu graczy trafia na dużą wyspę bez żadnego wyposażenia. Celem każdego z nich jest przeżycie, ale wygrać może tylko jeden. Sposób prowadzenia walki jest dowolny – można pozostawać w ukryciu i liczyć, że pozostali gracze się wybiją, wolno biegać ze znalezioną strzelbą i likwidować wszystkich napotkanych przeciwników, czy też znaleźć dogodną pozycję i wcielić się w snajpera.

Kwestie techniczne

Playerunknown's Battlegrounds Mobile: Battlefield na platformę AND i iOS to trójwymiarowa gra. Produkcja wykorzystuje moc przenośnych urządzeń, oferując wysokiej jakości oprawę graficzną, która cechuje się podobnym stylem, co oryginalne Playerunknown's Battlegrounds.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 127 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe PUBG Mobile

18+

Wymagania sprzętowe PUBG Mobile

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Zobacz porównanie graficzne PUBG, PUBG Lite i PUBG Mobile
Zobacz porównanie graficzne PUBG, PUBG Lite i PUBG Mobile

wiadomość29 stycznia 2019

Na YouTubie pojawił się ciekawy materiał, prezentujący porównanie graficzne poszczególnych wydań hitu battle royale od studia PUBG Corp., czyli Playerunknown’s Battlegrounds.

Zobacz trailer live action PUBG od firmy Tomasza Bagińskiego
Zobacz trailer live action PUBG od firmy Tomasza Bagińskiego

wiadomość16 stycznia 2019

Założona przez Tomasza Bagińskiego firma Platige Image stworzyła trailer live action dla popularnej gry battle royale Playerunknown’s Battlegrounds. W materiale nie brakuje widowiskowych eksplozji.

PUBG z mapą Vikendi w aktualizacji 24
PUBG z mapą Vikendi w aktualizacji 24

wiadomość19 grudnia 2018

Playerunknown's Battlegrounds otrzymało kolejną aktualizację na PC oraz urządzeniach mobilnych. Oprócz licznych poprawek i zmian twórcy dostarczyli graczom Vikendi - zimową mapę z wesołym miasteczkiem i skuterami śnieżnymi.

Mobilne PUBG równie popularne jak Fortnite
Mobilne PUBG równie popularne jak Fortnite

wiadomość19 grudnia 2018

Serwis The Verge donosi, że liczba użytkowników Playerunknown's Battlegrounds przekroczyła 200 milionów. 15% spośród nich loguje się do produkcji PUBG Corp. każdego dnia. Tym samym osiągnięty został wynik, jakim jeszcze niedawno chwalił się Fortnite.

Czerwiec najlepszym miesiącem dla PUBG od października ubiegłego roku
Czerwiec najlepszym miesiącem dla PUBG od października ubiegłego roku

wiadomość26 lipca 2018

Miniony czerwiec był całkiem niezłym miesiącem dla Playerunkown's Battlegrounds. Sprzedało się w nim 4,7 miliona egzemplarzy pecetowej wersji tej sieciowej strzelanki battle royale od PUBG Corp. - to najlepszy wynik od października ubiegłego roku. Okazałe są też przychody generowane przez PUBG Mobile.

AND
iOS