Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2012, 10:50

autor: Sarge

Zobacz screen prezentujący Company of Heroes 2 z obsługą DirectX 11

Na oficjalnym profilu facebookowym gry Company of Heroes 2 udostępniono screen przedstawiający produkcję studia Relic Entertainment z aktywowaną obsługą DirectX 11. Wsparcie dla najnowszych bibliotek wzbogaci oprawę graficzną o dodatkowe efekty.

Studio Relic Entertainment udostępniło pierwszy screen przedstawiający grę Company of Heroes 2 z włączoną obsługą bibliotek DirectX 11. Wsparcie dla najnowszych technologii pozwoli twórcom na dość znaczne ulepszenie oprawy graficznej względem pierwowzoru.

Tak wygląda Company of Heroes 2 z obsługą DirectX 11 - Zobacz screen prezentujący Company of Heroes 2 z obsługą DirectX 11 - wiadomość - 2012-12-20
Tak wygląda Company of Heroes 2 z obsługą DirectX 11

Wspomniany zrzut ekranu możecie obejrzeć powyżej i jest to tak naprawdę pierwsza okazja, kiedy mamy okazję zobaczyć jak Company of Heroes 2 będzie prezentować się z aktywowaną obsługą DirectX 11. Teselacja, usprawnione cieniowanie, czy ślady na śniegu zostawiane przez jednostki to tylko niektóre z efektów, na jakie gracze mogą liczyć w końcowym produkcie.

Company of Heroes 2 to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego rozgrywającej się w czasie II wojny światowej. Premiera odbędzie się w przyszłym roku, a w pierwszych jego miesiącach powinny odbyć się zamknięte beta testy. Gra ukaże się tylko na PC i nie zadziała na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows XP.