Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2019, 09:21

autor: Aquma

Zobacz piękny świat Microsoft Flight Simulator 2020

Koncern Microsoft zaprezentował nowy teaser kolejnej odsłony serii Flight Simulator. Materiał stanowi wprowadzenie do pierwszej części serii dłuższych filmów i jest poświęcony światu gry.

Tak, to tylko gra. - Zobacz piękny świat Microsoft Flight Simulator 2020 - wiadomość - 2019-09-27
Tak, to tylko gra.

Firma Microsoft udostępniła kolejny zwiastun nowej odsłony cyklu Flight Simulator. Materiał jest krótkim teaserem pierwszego z dłuższych filmów z czteroodcinkowej serii Feature Discovery, która będzie poświęcona różnym aspektom omawianego tytułu. Premierowy epizod skupi się na świecie Microsoft Flight Simulatora, dlatego też na dzisiejszym trailerze widzimy głównie garść ujęć z lotu ptaka.

Trzeba przyznać, że oprawa graficzna naprawdę zapiera dech w piersiach. Świat gry powstaje w oparciu o zdjęcia satelitarne, ze wsparciem wszędobylskiej dziś sztucznej inteligencji. Poziom realizmu jest tutaj tak duży, że bez trudu można pomylić niektóre z widocznych na zwiastunie scen z fragmentami filmu dokumentalnego w telewizji.

Pierwszy epizod serii Feature Discovery zadebiutuje 10 października. Warto przypomnieć, że kolejne będą poświęcone pogodzie, aerodynamice oraz kokpitom.

Flight Simulator - Development Roadmap. - Zobacz piękny świat Microsoft Flight Simulator 2020 - wiadomość - 2019-09-27
Flight Simulator - Development Roadmap.

Przypominamy, że Microsoft Flight Simulator zmierza na komputery oraz konsole Xbox One. Premiera gry nastąpi w 2020 roku.

  1. Microsoft Flight Simulator - strona oficjalna
  2. Najlepsze gry na PC, które pokazano na E3 2019
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach