Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2020, 17:31

Zobacz mroczny zwiastun Vampire Bloodlines 2

Podczas prezentacji Inside Xbox pojawił się nowy zwiastun Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Dowiedzieliśmy się także, że gra pojawi się na Xboksie Series X.

Zobacz mroczny zwiastun Vampire Bloodlines 2 - ilustracja #1
Podczas Inside Xbox zobaczyliśmy nowy materiał z VTM: Bloodlines 2.

W październiku pojawiła się informacja, która z pewnością zasmuciła wszystkich miłośników stworzonego przez firmę White Wolf uniwersum Świata Mroku – zaplanowana na pierwszy kwarał tego roku premiera oczekiwanej od przeszło 15 lat kontynuacji kultowego Vampire: The Masquerade – Bloodlines została przesunięta. W oczekiwaniu na nową datę debiutu, dziś podczas prezentacji Inside Xbox otrzymaliśmy nowy trailer tytułu z elementami gameplayu, ukazujący to, jak bawią się Spokrewnieni w Seattle po zmroku. Możecie go obejrzeć poniżej. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł pojawi się na Xboksie Series X. Zmierza on również na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Przypominamy, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zostało oficjalnie zapowiedziane w marcu 2019 roku. Choć odpowiedzialne za oryginał studio Troika już nie istnieje, część z jego byłych pracowników, między innymi scenarzysta Brian Mitsoda, pracują nad kontynuacją. Ekipę z Hardsuit Labs wspiera również legendarny twórca Chris Avellone.

  1. Oficjalna strona gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
  2. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 - kompendium wiedzy