Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2018, 10:02

autor: Aquma

Zobacz kolejny obszerny gameplay ze Spider-Mana od Insomniac Games

W serwisie YouTube pojawił się kolejny obszerny gameplay ze zbliżającego się Spider-Mana od studia Insomniac Games. Materiał był prezentowany na targach E3 2018.

Komputerowy Pajęczak nigdy nie wyglądał tak dobrze. - Zobacz kolejny obszerny gameplay ze Spider-Mana od Insomniac Games - wiadomość - 2018-06-13
Komputerowy Pajęczak nigdy nie wyglądał tak dobrze.

W sieci można już obejrzeć przeszło dziesięciominutowy materiał z rozgrywki z tworzonego przez studio Insomniac Games (autorów m.in. Sunset Overdrive, serii Ratchet & Clank czy Spyro the Dragon) Spider-Mana. Nie brakuje w nim efektownych bijatyk ze złoczyńcami, zapierających dech w piersi pejzaży Nowego Jorku oraz – oczywiście – śmigania po wspomnianym mieście na wystrzeliwanych pajęczynach.

Gameplay był wcześniej prezentowany na targach E3 2018. Warto przypomnieć, że jest to jeden z dwóch obszernych materiałów dotyczących tej produkcji, które zostały pokazane na wspomnianym wydarzeniu. O pierwszym z nich, na którym mogliśmy zobaczyć imponujące starcie z grupą niebezpiecznych super-łotrów pisaliśmy wczoraj rano.

Spider-Man to gra akcji z otwartym światem, która została zapowiedziana w czasie targów E3 2016. W tytule tym wcielimy się w Petera Parkera/Spider-Mana oraz (okazyjnie) Mary Jane Watson. Pośród przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć znajdzie się wielu rozpoznawalnych złoczyńców z komiksów o Pajęczaku, w tym m.in. Rhino, Skorpion, Sęp czy Mister Negative – przy czym ten ostatni ma pełnić w opowieści szczególną rolę. Produkcja Insomniac Games zadebiutuje 7 września bieżącego roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

  1. Spider-Man na PS4 – wypełni pustkę po serii Batman: Arkham?
  2. Konferencja Sony na E3 2018 – podsumowanie
  3. Insomniac Games – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.