Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 04:37

Spider-Man - bossowie i otwarty świat w nowych zapisach rozgrywki

Na konferencji firmy Sony mieliśmy okazję obejrzeć obszerny zapis rozgrywki z gry Spider-Man, koncentrujący się na pięciu bossach, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas zabawy. Potem pokazano również grywalne demo prezentujące uroki otwartego świata.

W filmiku Spider-Manowi nie poszło zbyt dobrze. - Spider-Man -  bossowie i otwarty świat w nowych zapisach rozgrywki - wiadomość - 2018-06-12
W filmiku Spider-Manowi nie poszło zbyt dobrze.
SPIDER-MAN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Insomniac Games
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PS4
  5. Data premiery: 7 września 2018 r.

Poprzedzającą targi E3 konferencję firmy Sony zamknęła obszerna prezentacja gry Spider-Man, czyli nowego projektu studia Insomniac Games. Produkcja wyglądała imponująco i powinna stać się jedną z najważniejszych pozycji w tegorocznej ofercie wydawniczej firmy Sony Interactive Entertainment.

Pokaz koncentrował się na bossach, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie kampanii. W trakcie siedmiominutowego filmiku mogliśmy zobaczyć m.in. kontrolującego energię elektryczną Electro, supersilnego Rhino, wyposażonego w mechaniczny pancerz Scorpiona oraz latającego Vulture’a. Pod koniec pojawił się również Mister Negative. W prezentacji nie zabrakło także potyczek z tłumami zwykłych przeciwników.

Co ciekawe, zamknięcie konferencji nie oznaczało końca atrakcji dla osób czekających na Spider-Mana. W późniejszym programie autorzy pokazali grywalne demo, które pozwalało zobaczyć jak będzie wyglądała rozgrywka w otwartym świecie.

Przypomnijmy, że Spider-Man zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Ze wszystkich pokazanych na konferencji Sony gier na tę przyjdzie nam poczekać najkrócej, gdyż premiera została zaplanowana na 7 września tego roku.

  1. Oficjalna strona gry