Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 04:24

autor: Ender

Trover Saves the Universe – nowa gra twórców Ricka i Morty'ego

Podczas konferencji Sony zapowiedziano grę przygodową Trover Saves the Universe. Za tytuł odpowiada zespół deweloperów, na czele którego stoją twórcy telewizyjnego serialu Rick i Morty.

Jedną z niespodziewanych zapowiedzi na prezentacji Sony, która towarzyszyła targom E3 2018, była gra Trover Saves The Universe. Jest to kolorowa i humorystyczna trójwymiarowa przygodówka z elementami platformowymi, która współpracuje również z okularami rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Prace nad nią prowadzi zespół deweloperów, któremu przewodzą oryginalni twórcy i pomysłodawcy telewizyjnego serialu animowanego Rick i Morty. Podczas zabawy usłyszymy głos Justina Roilanda, który na małym ekranie wciela się w postać Ricka oraz Morty'ego. Sama gra nie będzie jednak związana z kreskówkowym uniwersum serii TV. Projekt nie jest pierwszą przygodą twórców w świecie elektronicznej rozrywki - wcześniej opublikowali oni także grę Rick and Morty: Virtual Rick-ality.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej
Trover Saves the Universe

Trover Saves the Universe