Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2017, 12:52

autor: Góral

Zobacz kilka modów graficznych do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na kanale Candyland w serwisie YouTube opublikowano zestawienie kilku ciekawych modów graficznych do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Poprawiają one wygląd właściwie wszystkiego - od efektów cząsteczkowych aż po tekstury budynków.

Od czasu do czasu zdarza się nam pisać o ciekawych modach do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (tak, wiemy, dzień bez newsa o Wiedźminie dniem straconym). Jakiś czas temu informowaliśmy np. o Devil's Pit, a niedawno o nowej wersji The Witcher 3 HD Reworked Project. Natomiast dziś będzie nieco inaczej, bo przyjrzymy się nie jednej, a kilku modyfikacjom graficznym, o których warto pamiętać, jeżeli zamierzacie upiększyć trzeciego Wiedźmina.

Widoczny powyżej materiał wideo opublikowano jakiś czas temu na kanale Candyland w serwisie YouTube, ale warto go podać dalej. Przedstawiono na nim pięć najlepszych, według autora, modów. Pierwszym z nich jest Improved Particle Systems autorstwa MrMan01, czyli projekt ulepszający efekty cząsteczkowe, np. podczas używania znaku Igni. Następny jest Super Turbo Lighting od Essenthy w połączeniu z Custom Clouds and Weathers stworzonym przez TookaFace. Poprawiają one oświetlenie i wygląd chmur, zwiększają pole widzenia i nie tylko. Compilation wykonany przez modera o ksywce ramccoid jest zestawem wszystkich wcześniejszych modyfikacji wypuszczonych przez tę osobę. Dzięki niemu Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma szereg poprawionych elementów - od ładniejszych efektów pogodowych, przez wygląd krwi, aż po dokładniejsze tekstury budynków. Ostatnie dwa projekty to Increased Draw Distance (sjbox), umożliwiający zwiększenie odległości rysowania obiektów, oraz HD Reworked Project od modera Halk Hogan PL, o którym wspominałem we wstępie.

Dzięki modyfikacjom poprawicie chociażby efekty cząsteczkowe. - Zobacz kilka modów graficznych do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - wiadomość - 2017-09-11
Dzięki modyfikacjom poprawicie chociażby efekty cząsteczkowe.

Wideo pokazuje różnice pomiędzy grą pozbawioną modyfikacji i po ich zainstalowaniu, więc gorąco zachęcamy do obejrzenia zestawienia. Ponadto polecamy też nasz niedawny artykuł, w którym Wacha przyjrzał się ciekawym modom, nie tylko tym do trzeciego Wiedźmina: