Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2017, 14:29

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pojawiła się nowa wersja moda graficznego The Witcher 3 HD Reworked Project

Moder Halk Hogan opublikował kolejną aktualizację moda graficznego The Witcher 3 HD Reworked Project do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W wersji 4.8 pojawiła się m.in. ładniejsza woda i wysokiej jakości tekstury.

Całkiem niedawno pisaliśmy o wersji 4.6 modyfikacji The Witcher 3 HD Reworked Project do znanej chyba wszystkim gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Moder Halk Hogan nie poprzestał jednak na tamtej edycji i opublikował kolejną aktualizację projektu, oznaczoną numerem 4.8. Na poniższym materiale wideo znajdziecie jej szczegółowe omówienie wraz z przykładami wprowadzonych zmian. Natomiast jeżeli chodzi o najważniejsze z nich to:

  • wprowadzono bardzo szczegółowe tekstury;
  • przeprojektowano wygląd kamieni i kamiennych murów;
  • to samo spotkało drewno i elementy z niego wykonane, np. stoły czy wiadra;
  • pojawiła się ładniejsza woda;
  • dodano lepiej wyglądające tekstury podłoża.

Tego typu zmian jest oczywiście więcej, ale wszystkie sprowadzają się do jednego – upiększenia trzeciego Wiedźmina. The Witcher 3 HD Reworked Project pobierzecie z widocznej poniżej strony. Po ściągnięciu modyfikacji wystarczy ją rozpakować i skopiować główny folder (Main folder) do głównego folderu z zainstalowaną grą. Co ważne, Halk Hogan zaznacza, że jego projekt nie jest zbyt zasobożerny i nie wpływa w wielkim stopniu na działanie gry. Jeżeli więc nie macie problemów z graniem w Wiedźmina 3: Dziki Gon, to po zainstalowaniu modyfikacji najpewniej nawet nie odczujecie żadnych zmian w wydajności.

Geralt, chyba nieco wyładniałeś, co? - Wiedźmin 3: Dziki Gon - pojawiła się nowa wersja moda graficznego The Witcher 3 HD Reworked Project - wiadomość - 2017-09-06
Geralt, chyba nieco wyładniałeś, co?