Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2017, 21:00

autor: Entelarmer

Zobacz, jak mógłby wyglądać remaster GTA: Vice City

Użytkownik serwisu YouTube na kanale Welcome to the 80s zamieścił fanowski zwiastun pokazujący, jak mogłoby wyglądać Grand Theft Auto: Vice City w uwspółcześnionej wersji. Krótki filmik prezentuje grę z lekko unowocześnioną grafiką w stylu znanym z oryginalnej produkcji.

Ponad piętnaście lat temu ukazało się Grand Theft Auto: Vice City – czwarta odsłona (a właściwie spin-off trzeciej) bestsellerowej serii firmy Rockstar. Od tamtej pory zdążyły się ukazać trzy duże gry z cyklu, jednak wielu graczy wciąż darzy największym sentymentem przygody Tommy’ego Vercettiego w klimacie lat 80. Dość wspomnieć plotki na temat powrotu do Vice City w jeszcze niezapowiedzianym GTA VI oraz pojawiające się często pytania na temat wydania odświeżonej wersji gry. Jak mogłaby wyglądać ta ostatnia, pokazuje fanowski zwiastun „definitywnej edycji” Grand Theft Auto: Vice City, zamieszczony na kanale YouTube Welcome to the 80s, prowadzonym przez węgierskiego artystę specjalizującego się w przeróbkach współczesnych hitów na styl retro.

Zobacz, jak mógłby wyglądać remaster  GTA: Vice City - ilustracja #1

Użytkownik postanowił pozostać przy stylu oryginału (w tym nieco kanciastych modelach postaci), jednocześnie dostosowując oprawę wizualną do dzisiejszych standardów. Oczywiście jest to tylko krótki materiał na temat „co by było gdyby” i raczej nie ma co liczyć na rzeczywisty remaster gry. Filmik możecie obejrzeć poniżej, natomiast zremasterowane intro gry znajdziecie na wspomnianym kanale YouTube.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City