Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2019, 14:39

autor: XxX

Zobacz imponującą przeróbkę zwiastuna Wiedźmina Netflixa

Pierwszy oficjalny zwiastun netflixowego serialu Wiedźmin pozostawił u fanów mieszane uczucia. Jedni piali z zachwytu, inni chwytali się za głowy. Marcin „Del” Łukański, z kanału Na Gałęzi, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i poprawić to i owo. Tak oto powstało małe arcydzieło.

Zobacz imponującą przeróbkę zwiastuna Wiedźmina Netflixa - ilustracja #1

W trakcie tegorocznego San Diego Comic-Con odbył się specjalny panel poświęcony w całości serialowi Wiedźmin. Netflix w końcu zdecydował się pokazać pierwszy oficjalny zwiastun swojego dzieła, co wywołało wśród fanów mieszane uczucia. Wielu z nich czuło pewien niedosyt po tym, co zobaczyli na ekranach. Marcin „Del” Łukański, były pracownik tvgry.pl, a obecnie prowadzący kanał Na Gałęzi, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć małe arcydzieło. Tak właśnie powstała przeróbka zwiastuna netflixowego Wiedźmina, która zachwyciła nawet najbardziej wybrednych. Wystarczy poczytać komentarze pod filmem na YouTubie.

Kluczową rolę w wersji od Dela odgrywa muzyka. W zwiastunie pojawiły się dwa utwory z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pierwszym z nich jest The Trail autorstwa Marcina Przybyłowicza, natomiast drugim …Steel For Humans, które kompozytor stworzył we współpracy z zespołem Percival.

Nie przedłużając, zapraszam do obejrzenia zarówno oficjalnego zwiastuna, jak i jego przeróbki z kanału Na Gałęzi.

Oficjalny zwiastun serialu Wiedźmin:

Przeróbka zwiastuna autorstwa Dela z kanału Na Gałęzi:

Premiera netflixowego Wiedźmina została przewidziana na grudzień tego roku. Już teraz mamy jednak dostęp do całej masy informacji na temat produkcji, które wypłynęły w ciągu ostatnich dni. Jedna z nich dotyczy tajemniczej sceny kąpieli, która ma pojawić się w serialu. Poinformowała o tym Lauren S. Hissrich – showrunnerka Wiedźmina.

Jeśli wciąż macie niedosyt, polecamy zapoznać się ze szczegółową analizą zwiastuna, którą wykonał nasz redakcyjny kolega Draug.