Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2019, 09:23

autor: Aquma

Wiedźmin (Netflix) – w serialu zobaczymy tajemniczą scenę kąpieli

W odpowiedzi na pytanie o nawiązania do książek i gier, showrunnerka serialu Wiedźmin od Netfliksa poinformowała, że w produkcji znajdzie się scena kąpieli. Nie wiadomo, kto weźmie w niej udział.

Kultowa scena powróci? - Wiedźmin (Netflix) – w serialu zobaczymy tajemniczą scenę kąpieli - wiadomość - 2019-07-22
Kultowa scena powróci?

Lauren S. Hissrich – showrunnerka serialu Wiedźmin od platformy Netflix – stwierdziła, w rozmowie z dziennikarzami io9, że w produkcji znajdzie się „scena kąpieli”. Twórczyni nie chciała przedstawić żadnych dodatkowych szczegółów – nie wiemy, kto będzie się znajdował w balii z wodą – jednak warto odnotować, że informacja została udzielona w odpowiedzi na pytanie o tzw. easter eggi, czyli ukryte nawiązania do książek i gier opowiadających o przygodach Geralta z Rivii.

Jest w tym sezonie wanna. Jest wanna. Nie powiem, kto się w niej znajduje, ale jest - stwierdziła Lauren S. Hissrich.

Fani znający produkcje CD Projekt RED od razu powiązali to zdanie ze słynną sceną, która rozpoczyna Wiedźmina 3: Dziki Gon. Oczywiście trudno powiedzieć, czy nawiązanie będzie aż tak bezpośrednie, ale chęć puszczenia oka do fanów niezwykle popularnych gier nie byłaby w tej sytuacji niczym dziwnym.

Warto też przypomnieć, że serial Wiedźmin będzie produkcją przeznaczoną dla dorosłych widzówna ekranie należy spodziewać się zarówno nagości, jak i przemocy. Podobnie jak w przypadku książek Andrzeja Sapkowskiego, treści tego typu nie mają być jednak główną siłą dzieła, a swoistym dodatkiem, który posłuży do urealnienia świata.

Serial Wiedźmin zadebiutuje w grudniu bieżącego roku i będzie dostępny wyłącznie na platformie Netflix. Na ekranach zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla (wcieli się w Geralta), Freyę Allan (Ciri), Anyę Chalotrę (Yennefer). Pierwszy sezon będzie złożony z ośmiu odcinków. Według plotek twórcy wstępnie planują trzy serie. Niedawno opublikowano pierwszy teaser omawianej produkcji.

  1. Serial Wiedźmin – strona oficjalna
  2. Analiza trailera serialu Wiedźmin – Netflix wykłada karty na stół