Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lipca 2019, 18:35

Wiedźmin Netflixa dostanie prawdopodobnie 3 sezony. Jest zdjęcie z Płotką

Użytkownik KC Walsh zapytany o serialowego Wiedźmina na swoim Twitterze stwierdził, że produkcja najprawdopodobniej doczeka się trzech pełnych sezonów. [Aktualizacja: pojawiło się zdjęcie Geralta na grzbiecie Płotki].

Aktualizacja

Henry Cavill wrzucił na swoje instagramowe konto kolejne zdjęcie z serialu Wiedźmin (widzicie je poniżej). Możemy dzięki niemu zobaczyć, jak prezentuje się Geralt dosiadający Płotki.

Oryginalna wiadomość

Od zobaczenia premierowego zwiastuna serialu Wiedźmin od Netflixa dzieli nas raptem kilka dni. Już 19 lipca w trakcie panelu na Comic-Con International: San Diego 2019 ma ukazać się trailer serialowej adaptacji przygód Geralta. Tej nocy dowiedzieliśmy się również, że produkcja najprawdopodobniej doczeka się trzech pełnych sezonów.

KC Walsh (człowiek mocno powiązany z DC), zapytany o serial na swoim Twitterze, stwierdził, że słyszał, iż obięto go takim samym kontraktem, co netflixową Sabrinę i został on podpisany z góry na trzy sezony. Co więcej, w następnym wpisie nie wyklucza on możliwości powstania czwartej serii. Już w grudniu zeszłego roku KC Walsh pisał o tym, że Netflix jest zadowolony z Wiedźmina i dalsze przygody mogą zostać rozplanowane nawet przed premierą pierwszego sezonu, a Henry Cavill (który wcielił się w Geralta) może mieć wkrótce jeszcze więcej pracy.

Wiedźmin Netflixa dostanie najprawdopodobniej 3 sezony. Jest zdjęcie z Płotką - ilustracja #2
Za trzy dni zobaczymy pierwszy zwiastun serialowego Wiedźmina.

Plotki pokrywają się również z przeciekami z portalu Recapped (strona informująca o scenach nagości w nadchodzących produkcjach), który już w maju podawał informacje o tym, że prace nad drugim sezonem Wiedźmina mają rozpocząć się na przełomie grudnia i stycznia. Warto dodać, że informacje z tego portalu są niezwykle trafne i często okazują się prawdą.

Oficjalnej daty premiery pierwszego sezonu jeszcze nie znamy, ale już od pewnego czasu krążą pogłoski, że ma ona odbyć się 20 grudnia bieżącego roku. Dokładna data zostanie pewnie podana na tegorocznym Comic-Conie.

Wiedźmin Netflixa dostanie najprawdopodobniej 3 sezony. Jest zdjęcie z Płotką - ilustracja #3
Baner Wiedźmina na tegorocznym Comic-Conie.