Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 listopada 2019, 15:27

autor: Froozyy

Znamy wyniki turnieju PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Znamy już zwycięzców kolejnego turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem zawodnicy zmierzyli się w pojedynkę w grze PUBG. Gracze z dwóch pierwszych miejsc wygrali nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Zakończył się turniej w PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Znamy wyniki turnieju PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-25
Zakończył się turniej w PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

21 listopada odbył się kolejny turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Gracze zmierzyli się w rozgrywkach 1v1 w PUBG. Zawodnicy, którzy zajeli dwa pierwsze miejsca, otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Najlepsza trójka turnieju 1v1 PUBG

  • Miejsce 1 - kam1__ - 25 punktów
  • Miejsce 2 - S7EINER - 23 puntky
  • Miejsce 3 - PoNtOn - 18 punktów

kam1__ wygrał turniej różnicą zaledwie dwóch punktów, czyli o jego zwycięstwie przesądziło jedno zabójstwo (za które przyznawane były właśnie dwa punkty). S7EINER nie ma jednak powodów do zmartwień, ponieważ zajmując drugie miejsce, również zdołał zgarnąć zestaw nagród.

Już wkrótce ruszą zapisy do kolejnych turniejów w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco.