Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2019, 14:53

autor: Froozyy

Gameplay z Star Citizen pokazuje m.in. nową planetę oraz układ planetarny

Zaprezentowany na tegorocznej edycji wydarzenia CitizenCon gameplay z kosmicznego symulatora Star Citizen ujawnił sporo nowej zawartości, która w najbliższym czasie trafi do gry. Pokazano m.in. nową planetę oraz podróż przez tunel czasoprzestrzenny do innego układu planetarnego.

Nowy układ planetarny w Star Citizen – Pyro. - Gameplay z Star Citizen pokazuje m.in. nową planetę oraz układ planetarny - wiadomość - 2019-11-25
Nowy układ planetarny w Star Citizen – Pyro.

Wczoraj odbyło się wydarzenie CitizenCon 2019, podczas którego twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen zaprezentowali nowości zmierzające do gry w najbliższym czasie. Podczas demonstracji na żywo pokazano takie elementy jak zupełnie nową planetę, dynamiczną pogodę oraz podróż do innego układu planetarnego przez tunel czasoprzestrzenny.

Nagranie z prezentacji można już obejrzeć w sieci i zostało ono podzielone na dwie części. W pierwszej możemy dokładnie zobaczyć nową planetę w układzie Stanton – microTech (od 19 minuty na filmiku poniżej). Skuta lodem kraina posłużyła twórcom również do ukazania nowych elementów dynamicznej pogody i klimatu.

Druga część dema wydaje się znacznie ciekawsza, ponieważ twórcy pokazali na niej nowy system planetarny – Pyro (od 1:20:00 na filmiku poniżej). Dzięki podróży przez tunel czasoprzestrzenny gracze będą mogli zwiedzić odległe miejsca w kosmosie.

Część z pokazanych rzeczy, m.in. nowa planeta microTech czy też nowe funkcje Planet Tech v4, trafi do gry wraz z aktualizacją Alpha 3.8.0 w połowie grudnia tego roku. Pozostałe, takie jak układ planetarny Pyro, dynamiczna pogoda i nowy tryb gry, pojawią się dopiero w 2020 roku.

Przypominamy, że od dzisiaj do 5 grudnia deweloperzy pozwolą przetestować graczom wszystkie obecnie dostępne statki w Star Citizen za darmo. Każdego dnia dostępne będą jednostki od różnych producentów. Z pełną rozpiską możecie zapoznać się na tej stronie.