Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2019, 11:32

autor: Aquma

Niedługo kolejna szansa na darmowe sprawdzenie Star Citizen

Studio Cloud Imperium Games przekazało szereg informacji dotyczących symulatora kosmicznego Star Citizen. Gracze otrzymają niedługo możliwość darmowego sprawdzenia wszystkich dostępnych statków. Pojawi się również platforma Welcome Hub, na której znajdziemy samouczki oraz... żywych przewodników.

Darmowe latanie i Welcome Hub w Star Citizenie. - Niedługo kolejna szansa na darmowe sprawdzenie Star Citizen - wiadomość - 2019-11-22
Darmowe latanie i Welcome Hub w Star Citizenie.

Deweloperzy ze studia Cloud Imperium Games poinformowali, że od 24 listopada do 5 grudnia będzie można za darmo przetestować wszystkie statki dostępne obecnie w ambitnym symulatorze kosmicznym Star Citizen. Niestety nie ma mowy o pełnej swobodzie - każdego dnia swoje jednostki będzie udostępniał do testów inny producent. Z pełną rozpiską możecie się zapoznać na tej stronie.

Twórcy zapowiedzieli również, że w grze pojawi się tzw. Welcome Hub, który pozwoli nowym graczom nauczyć się podstaw rozgrywki dzięki tekstowym i filmowym poradnikom. Otrzymamy nawet możliwość znalezienia sobie... prawdziwego, żywego przewodnika. Istniejący gracze będą mogli dobrowolnie zgłaszać się do tej roli. Platforma powinna pojawić się dziś, ale wszystko wskazuje na to, że aktualizacja jeszcze nie zadebiutowała. Poniżej znajdziecie kilka screenów interfejsu.

Niedługo kolejna szansa na darmowe sprawdzenie Star Citizen - ilustracja #2
Welcome Hub w Star Citizenie.
Welcome Hub w Star Citizenie.

Przypominamy, że Star Citizen jest dostępny we wczesnym dostępie od czerwca 2014 roku. Gra powstaje dzięki wsparciu fanów, którzy do tej pory wyłożyli na nią przeszło 293 miliony dolarów. Tytuł jest dostępny wyłącznie na komputerach. Warto też dodać, że jutro - około 14:00 naszego czasu - rozpocznie się impreza CitizenCon, w czasie której zapewne pojawią się informacje o kolejnych dodatkach i nowościach. Stream z wydarzenia będzie można śledzić na żywo na platformie Twitch.

  1. Star Citizen - strona oficjalna