Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2018, 20:05

autor: Serek

Znamy datę premiery drugiego dodatku do Kingdom Come: Deliverance

Poznaliśmy datę premiery drugiego fabularnego rozszerzenia do Kingdom Come: Deliverance. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon zadebiutuje 16 października i trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

Fryzura na Marka Mostowiaka przyprawiała damy o zawrót głowy już kilka wieków temu. - Znamy datę premiery drugiego dodatku do Kingdom Come: Deliverance - wiadomość - 2018-10-11
Fryzura na Marka Mostowiaka przyprawiała damy o zawrót głowy już kilka wieków temu.
KINGDOM COME: DELIVERANCE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Warhorse Studios
  2. Wydawca: Deep Silver
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PS4, XONE, PC
  5. Data premiery: 14 lutego 2018 r.

Studio Warhorse oraz firma Deep Silver ujawniły datę premiery nadchodzącego dodatku do gry Kingdom Come: Deliverance. W The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon zagramy już 16 października. Rozszerzenie zadebiutuje na wszystkich platformach, na których dostępna była podstawowa wersja gry, czyli PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. To drugie duże i fabularne DLC dedykowane czeskiemu symulatorowi średniowiecznego rycerza. Pierwszym było From the Ashes, w którym zadaniem Henryka - głównego bohatera gry - było odbudowanie wsi Przybysławice.

Drugie rozszerzenie ma przynieść produkcji więcej polotu i stać się dla niej czymś na kształt Serc z Kamienia dla Wiedźmina 3. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon opowie historię tytułowego Jana Ptaszka (tak nazywa się postać w polskiej wersji językowej), któremu nasz protagonista będzie musiał pomóc zdobyć serce damy. Ową niewiastą, której udało się rozkochać w sobie Ptaszka, będzie Karolina. Według słów twórców, nowa zawartość ma zapewnić 10-15 godzin rozgrywki i sporo dobrego humoru.

Premiera podstawowej wersji Kingdom Come: Deliverance miała miejsce w lutym 2018 roku. Produkcja spotkała się z raczej pozytywnym odbiorem wśród recenzentów, chociaż nie ustrzegła się wad. Zarówno gracze, jak i dziennikarze, wytykali grze ogromną ilość błędów oraz niedopracowań. W serwisie Metacritic tytuł uzyskał średnią ocen 76 na PC oraz 69 i 68 kolejno na PlayStation 4 i Xboksie One. Od premiery twórcy zdążyli już w pewnym stopniu usprawnić działanie programu, dlatego jeśli jeszcze nie graliście, a lubicie RPG-i, to może premiera dodatku jest dobrym momentem, by sięgnąć po cały pakiet.

  1. Oficjalna strona internetowa Kingdom Come: Deliverance