Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 października 2018, 19:38

autor: Vergil

Fortnite Battle Royale – beta na Androida dostępna dla wszystkich

Wersja beta gry Fortnite: Battle Royale ma za sobą pierwszy duży sukces na platformie Android. Dopiero teraz firma Epic Games udostępniła ją jednak wszystkim zainteresowanym.

Firma Epic Games otworzyła dostęp do beta-testów androidowej wersji gry Fortnite: Battle Royale (wcześniej można było dostać się do nich po zdobyciu zaproszenia… które otrzymywali w zasadzie wszyscy chętni). Z uwagi na fakt, że produkcji próżno szukać w ofercie Google Play, chcąc pobrać ją na swój smartfon lub tablet, musicie udać się pod ten adres i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. O tym, czy tytuł wspiera Wasze urządzenie mobilne, przekonacie się natomiast, zapoznając się z treścią oficjalnego FAQ. Ponadto deweloperzy opublikowali rekomendowane wymagania, które prezentują się następująco:

  1. system operacyjny – Android 8.0 lub nowszy;
  2. pamięć RAM: 4 GB lub więcej;
  3. GPU: Adreno 530 lub lepszy, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 lub lepszy.
Po otwarciu bety dla wszystkich walka o zwycięstwo z pewnością będzie jeszcze bardziej zacięta. - Fortnite Battle Royale – beta na Androida dostępna dla wszystkich - wiadomość - 2018-10-11
Po otwarciu bety dla wszystkich walka o zwycięstwo z pewnością będzie jeszcze bardziej zacięta.

W tym momencie warto przypomnieć, że pomimo wcześniej obowiązujących obostrzeń, Fortnite: Battle Royale ma już za sobą pierwszy sukces na Androidzie. Na początku września twórcy chwalili się, że w ciągu trzech tygodni od debiutu gra odnotowała piętnaście milionów instalacji, przyciągając do siebie 23 miliony graczy. Co ciekawe, wersja na smartfony i tablety z systemem iOS nie mogła się wówczas pochwalić aż tak dobrym wynikiem, gdyż odnotowała „zaledwie” 11 milionów instalacji. Otwarcie beta-testów z pewnością odbije się pozytywnie na odnotowywanych przez grę wynikach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fortnite
  2. Fortnite – wersja beta na Androida