Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2018, 17:42

autor: Vergil

Cities Skylines otrzyma „przemysłowy” dodatek Industries

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi nowe rozszerzenie do gry Cities: Skylines. W dodatku zatytułowanym Industries zespół Colossal Order pozwoli graczom zająć się kwestiami związanymi z szeroko pojętym przemysłem.

Studio Colossal Order zaprezentowało światu nowy dodatek do gry Cities: Skylines. Skoncentrowany na przemyśle add-on zatytułowany Industries, który wyceniono na 14,99 euro (około 65 złotych), trafi na komputery osobiste 23 października. Rzućmy okiem na jego pierwszy zwiastun i sprawdźmy, co takiego przygotowali dla nas deweloperzy.

Cities: Skylines - Industries pozwoli nam tworzyć wyspecjalizowane dzielnice przemysłowe; mowa o strefach rolniczych, leśnych, górniczych oraz rafineryjnych. Realizując postawione cele, będą one zwiększać swój potencjał i awansować na kolejne poziomy. Poza tym będziemy mogli nie tylko ustawiać łańcuchy produkcyjne (od surowego materiału aż po produkt końcowy), lecz także wznosić w ich obrębie unikalne budynki, takie jak choćby magazyny czy fabryki (produkujące żywność, zabawki, meble, samochody i elektronikę). Warto mieć na względzie, że te ostatnie mają wymagać nie tylko zatrudnienia określonej (zazwyczaj całkiem sporej) liczby pracowników, lecz także będą potrzebować do działania dużych ilości wody i energii elektrycznej.

Co więcej, autorzy oddadzą w nasze ręce pięć nowych map, a także pozwolą nam „włożyć ręce” w kwestie związane z importem i eksportem towarów; w trakcie zabawy przyjdzie nam budować drogi czy choćby korzystać z usług pocztowych i transportowych, na czele z wyspecjalizowanym lotniskiem. Powyższą listę zamykają trzy nowe przepisy związane z przemysłem oraz cztery regulacje dotyczące funkcjonowania całego miasta, a dodatkiem do tego wszystkiego będzie nowa stacja radiowa, czyli Synthetic Dawn Radio, w której usłyszymy szesnaście świeżych utworów.

Tak wyglądająca strefa przemysłowa to powód do dumy dla każdego nowoczesnego miasta. - Cities Skylines otrzyma „przemysłowy” dodatek Industries - wiadomość - 2018-10-12
Tak wyglądająca strefa przemysłowa to powód do dumy dla każdego nowoczesnego miasta.

Wraz z dodatkiem Industries gra Cities: Skylines otrzyma darmową aktualizację, która wprowadzi punkty poboru opłat drogowych (spowalniające ruch uliczny, ale i zasilające budżet metropolii) oraz możliwość oznaczania strefowych budynków jako historycznych.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cities: Skylines
  2. Recenzja gry Cities: Skylines - SimCity 4 ma wreszcie godnego konkurenta
  3. Cities: Skylines - poradnik do gry