Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 stycznia 2013, 13:27

autor: moir

Zlot fanów serii Resident Evil na początku marca

W dniach 1-3 marca 2013 roku zaplanowano zlot fanów serii Resident Evil. Impreza odbędzie się w miejscowości Sulejów. W jej ramach przewidziano wiele atrakcji, w tym prezentację gry Resident Evil 6.

Wszystkich fanów serii już teraz zapraszamy do Sulejowa w dniach 1-3 marca 2013. - Zlot fanów serii Resident Evil na początku marca - wiadomość - 2013-01-07
Wszystkich fanów serii już teraz zapraszamy do Sulejowa w dniach 1-3 marca 2013.

W marcu na wszystkich miłośników zombie i survival horrorów czeka nielada gratka – zlot fanów Resident Evil. Skierowana do wszystkich chętnych impreza obędzie się w dniach 1-3 marca w miejscowości Sulejów.

Gdzie, kiedy, za ile?
  • Sulejów (ośrodek Dresso)
  • 1-3 marca 2013 (piątek-niedziela)
  • Bilet: 90 zł (2 noclegi w cenie)

Na fanów czekać będzie wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, prezentacja gry Resident Evil 6 oraz możliwość jej przetestowania, pokaz wielu ekskluzywnych materiałów kolekcjonerskich, a także możliwość wzięcia udziału w kręceniu filmu osadzonego w realiach serii.

Patronat medialny nad imprezą objął polski wydawca gry, firma Cenega, zaś sądząc po dotychczasowym doświadczeniu organizatorów zlotu, zapowiada się naprawdę świetny weekend. Szczegółowe informacje dotyczące zjazdu znajdują się na oficjalnych stronach.