Do 2 grudnia można kupić w promocyjnych cenach kilka gier studia Blizzard Entertainment, w tym obie odsłony StarCrafta II za 20 euro każda czy też World of Warcraft za 5 euro.
Kamil Zwijacz

Firma Blizzard Entertainment rozpoczęła zimową wyprzedaż swoich gier w sklepie Battle.net. Do promocji załapały się cztery produkcje, których ceny obniżono nawet o 65%. Oferta na StarCraft II obowiązuje do 2 grudnia 2013 roku, a na World of Warcraft do 1 stycznia 2014 roku. Wszystkie tytuły można zakupić jako prezent dla innej osoby.
Blizzard Entertainment to amerykański deweloper gier wideo założony w 1991 roku. Do 1994 roku firma funkcjonowała pod nazwą Silicon & Synapse. Obecnie jest to jedno z najbardziej uznanych studiów, którego gry osiągają wielkie sukcesy na całym świecie. Dorobek Blizzarda obejmuje takie marki jak World of Warcraft, Diablo czy też StarCraft. Deweloper aktualnie pracuje nad kilkoma grami, w tym Heroes of the Storm (MOBA), Warlords of Draenor (piąte duże rozszerzenie do WoW-a), czy też karcianką Hearthstone: Heroes of Warcraft.
GRYOnline
Gracze
0