Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 sierpnia 2017, 19:00

autor: Aquma

Zgarnij za darmo Deadlight: Director’s Cut na GOG-u

Dzięki promocji zorganizowanej przez serwis GOG.com do godziny 15:00 w najbliższą środę można zdobyć platformówkę Deadlight: Director’s Cut, nie wydając ani grosza.

Zgarnij za darmo Deadlight: Director’s Cut na GOG-u - ilustracja #1

Włodarze serwisu GOG.com przygotowali dla graczy przyjemną niespodziankę na początek nowego tygodnia. W ramach promocji przez następne 2 dni (do godziny 15:00 w środę) zupełnie za darmo można dodać do swojego konta stworzoną przez studio Tequila Works i wydaną przez Deep Silver grę Deadlight: Director’s Cut.

Wspomniany tytuł jest remasterem Deadlight, które ukazało się na PC oraz Xboksie 360 w 2012 roku. Gra należy do gatunku platformówek, a jej akcja została osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Ulepszoną wersję od pierwowzoru odróżnia poprawiona oprawa graficzna (obejmuje m.in. nowe animacje), a także obecność dodatkowego trybu – Survival Arena, który możecie zobaczyć w akcji na poniższym zwiastunie. Remaster trafił na PC, PS4 i Xboksa One w czerwcu zeszłego roku i został dość ciepło przyjęty przez krytyków – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi obecnie 70%.