Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2012, 13:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zeno Clash II zadebiutuje na początku 2013 roku

W sieci wylądowały pierwsze screeny oraz zwiastun Zeno Clash II - kontynuacji brutalnej gry akcji z 2009 roku. Firma Atlus zapowiedziała także, kiedy ukaże się produkcja studia ACE Team.

Firma Atlus ogłosiła przybliżony termin premiery gry Zeno Clash II. Nadchodzące dzieło chilijskiego studia ACE Team ukaże się na początku 2013 roku w serwisach cyfrowej dystrybucji.

Dokładna data debiutu nie została ustalona, więc na wszelkie szczegóły w tej sprawie będziemy musieli poczekać. Tytuł pojawi się w usługach Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live. Z okazji rozpoczynających się lada chwila targów E3 w Los Angeles, twórcy udostępnili zwiastun swojej produkcji oraz pierwsze screeny.

Zeno Clash II to kontynuacja brutalnej gry akcji z 2009 roku, w której akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. W stosunku do pierwowzoru wprowadzonych zostanie więcej elementów charakterystycznych dla gatunku RPG, a w czasie zabawy graczom przyjdzie zwiedzać świat znacznie bardziej otwarty niż ostatnio. Całość zostanie wzbogacona o tryb kooperacji.