Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 listopada 2011, 13:20

autor: Adrian Werner

Zapytaj na GOL-u, czyli start naszego nowego cyklu

Wielu naszych czytelników ma sporo ciekawych pytań związanych m.in. z grami, sprzętem komputerowym czy urządzeniami mobilnymi. Od teraz umożliwimy zadanie ich w formie publicznej i skorzystanie z kolektywnej mądrości społeczności naszego serwisu.

Zapytaj na GOL-u, czyli start naszego nowego cyklu - ilustracja #1

Na nasze redakcyjne skrzynki regularnie przychodzą różnego rodzaju pytania. Uznaliśmy więc, że nie możemy ich zostawić bez odpowiedzi. Tak narodził się pomysł regularnego cyklu „Zapytaj na GOL-u". Nie zamierzamy jednak sami siebie obsadzać w rolach wyroczni. Zamiast tego chcemy skorzystać z kolektywnej mądrości społeczności naszych czytelników.

Zasady są proste. Ślijcie swoje pytania na poniższy adres:

newsroom [małpa] gry-online [kropka] pl

Mogą dotyczyć one czegokolwiek związanego z samymi grami, jak i sprzętem do nich. Raz w tygodniu wybierzemy jedno z pytań i w formie newsa wrzucimy na stronę naszego serwisu. Następnie poprosimy czytelników, by za pomocą komentarzy pod wiadomością pomogli nam znaleźć właściwą odpowiedź. Zadanie pytania w takiej formie zapewni mu znacznie większą oglądalność niż prostemu wpisowi na forum, a to z kolei, mamy nadzieję, sprawi, że również odpowiedzi będzie więcej.

Następnie spośród waszych odpowiedzi wybierzemy jedną, którą uznamy za najbardziej trafną i opublikujemy w kolejnym wydaniu cyklu wraz z nowym pytaniem. Autor wyróżnionej odpowiedzi zostanie nagrodzony miesięcznym abonamentem GOLMAX.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.