Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2015, 19:45

autor: Sarge

Zapowiedziano Guild Wars 2: Heart of Thorns

Studio ArenaNet potwierdziło plotki sprzed kilku dni i oficjalnie zapowiedziało rozszerzenie Guild Wars 2: Heart of Thorns. Jest to pierwszy duży dodatek do popularnej produkcji MMO wydanej w sierpniu 2012 roku.

Studio ArenaNet oficjalnie zapowiedziało Guild Wars 2: Heart of Thorns – pierwsze duże rozszerzenie popularnej gry MMO. Twórcy sami przyznają, że czekali z tym do czasu, aż będą w stanie powiedzieć coś więcej na temat dodatku. Przede wszystkim odblokowany zostanie dotychczas nieznany obszar w The Heart of Maguuma, gdzie czekają nowe przygody, bossowie, przeciwnicy i eventy do zaliczenia. Maksymalny poziom doświadczenia nie zostanie podniesiony, ale spore zmiany w rozwoju postaci wprowadzi za to system Mastery. Zakłada on zbieranie punktów za wykonywanie misji i różnego rodzaju wyzwań, a następnie wykorzystanie ich do odblokowania nowych umiejętności lub przedmiotów. System Mastery będzie dostępny dla postaci, które osiągnęły 80. poziom doświadczenia.

Dodatek wprowadzi również klasę Revenant – ciężkozbrojnego wojownika potrafiącego kontrolować specjalne moce i przenosić określone umiejętności np. na swoją broń. Ciekawie zapowiada się system pozwalający nauczyć się pobocznej specjalizacji przedstawicielowi każdej profesji. Oprócz tego dostaniemy Guild Halls, czyli instancjonowane siedziby gildii, które będzie można z czasem ulepszać.

Na razie nie znamy daty premiery dodatku Guild Wars 2: Heart of Thorns - Guild Wars 2: Heart of Thorns - zapowiedziano pierwsze rozszerzenie - wiadomość - 2015-01-25
Na razie nie znamy daty premiery dodatku Guild Wars 2: Heart of Thorns

Dla fanów rozgrywek PvP pojawi się nowy tryb Stronghold polegający na atakowaniu i obronie tytułowych twierdz. Walki toczyć się będą o zapasy, które można następnie wykorzystać do zatrudnienia jednostek pomagających w realizacji głównego celu. Do tego wszystkiego dojdzie kolejna lokacja WvW na terenach pustynnych i wiele mniejszych nowości, o których poczytacie na oficjalnej stronie internetowej. Z kolei pod tym adresem znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W tej chwili nie znamy ceny i dokładnej daty premiery Guild Wars 2: Heart of Thorns. Z okazji zapowiedzi rozszerzenia twórcy uruchomili promocję na oficjalnej stronie internetowej, w trakcie której można kupić podstawową wersję Guild Wars 2 o 75% taniej niż zwykle. Do jutra (godzina 8:59) Guild Wars 2: Digital Heroic Edition kosztuje 10 euro (ok. 44 zł), a Guild Wars 2: Digital Deluxe Edition dostępne jest w cenie 15 euro (ok. 65 zł). Deweloper chwali się, że Guild Wars 2 jeszcze nigdy dotąd nie było do nabycia tak tanio.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.