Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2007, 12:41

autor: Metatron

Zapowiedziano grę na podstawie książki Narzeczona Księcia

Narzeczona Księcia autorstwa Williama Goldmana to książka, która do tej pory cieszy się sporą popularnością. Dwadzieścia lat temu doczekała się również adaptacji filmowej, która wciąż ma swoich fanów. W następnym roku ukaże się również zainspirowana nią gra, True Love and High Adventure – The Official Princess Bride Game.

Narzeczona Księcia autorstwa Williama Goldmana to książka, która do tej pory cieszy się sporą popularnością. Dwadzieścia lat temu doczekała się również adaptacji filmowej, która wciąż ma swoich fanów. W następnym roku ukaże się gra na jej podstawie, True Love and High Adventure – The Official Princess Bride Game.

Zapowiedziano grę na podstawie książki Narzeczona Księcia - ilustracja #1

Nie będzie to jednak duża komercyjna produkcja, lecz raczej niskobudżetowy projekt skierowany do tzw. casual gamers, głównie kobiet, które sentymentem darzą oglądany w młodości film. O samej grze wiemy jedynie, że stworzona zostanie przez Worldwide Biggies, będzie udostępniana jedynie online, a jej premiera przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku. O tym, jak wyglądać będzie rozgrywka, producent nie wspomina.

Krótkie demo gry zostanie dołączone do urodzinowej edycji specjalnej filmu wydanej na DVD z okazji dwudziestolecia premiery. Płytę będzie można nabyć 13 listopada.