Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2012, 09:51

autor: Aver

Zamknięta beta trybu multiplayer w grze Far Cry 3 w lecie i tylko na konsolach

Firma Ubisoft zapowiedziała zamknięta betę Far Cry 3 dla posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Rozpocznie się ona w lecie i potrwa dwa tygodnie. Trwają zapisy na Facebooku.

W lecie nie będzie wam dane wyjechać na Karaiby? Bez obaw – dzięki firmie Ubisoft posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3 będą mogli wybrać się w tropikalne klimaty za sprawą dwutygodniowej, zamkniętej bety trybu multiplayer w grze Far Cry 3.

Zamknięta beta trybu multiplayer w grze Far Cry 3 w lecie i tylko na konsolach - ilustracja #1

Twórcy zapowiadają, że podczas zamkniętego okresu testów będzie można rozgrywać pojedynki sieciowe z udziałem maksymalnie 16 osób, zapoznać się z sześcioma klasami postaci rozgrywki wieloosobowej, a także z wieloma mapami i oferowanymi modami.

Jak można dostać się do bety? O ile gracze amerykańscy mają ułatwione zadanie – wystarczy, że zakupią kopię gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier w sklepie GameStop w dniu jej premiery 22 maja, o tyle graczom spoza Stanów Zjednoczonych pozostaje liczyć na łut szczęścia na stronie zamkniętej bety Far Cry 3 na Facebooku, gdzie można zapisać się na losowanie jednego z 500 kodów dostępu do testów.

Niestety, pecetowi fani serii będą musieli tym razem obejść się smakiem. Jako że beta ma trafić wyłącznie na konsole, pozostaje im zapoznać się ponownie z pozytywnymi wrażeniami Heda z gry w tryb wieloosobowy oraz dostępnym filmikiem z rozgrywki.

Far Cry 3 to trzecia część uznanej serii strzelanek. W przeciwieństwie do drugiej odsłony, która rozgrywała się w Afryce, nadchodząca produkcja studia Ubisoft będzie nawiązywać do pierwszej części serii z roku 2004, stworzonej przez firmę Crytek. Wcielimy się w niej w amerykańskiego turystę, który przypadkiem trafił na bliżej nieokreśloną tropikalną wyspę, opanowaną przez szalonych przestępców. Porywają oni przyjaciółkę bohatera, zmuszając go do wyruszenia na jej poszukiwania i dokonania zemsty na oprawcach.

Gra ukaże się we wrześniu na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360.