Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2012, 10:40

autor: Sarge

Nowe filmy z rozgrywki w grze PlayStation All-Stars Battle Royale

W zeszłym miesiącu studio SuperBot Entertainment zapowiedziało swoją pierwszą grę o nazwie PlayStation All-Stars Battle Royale. Teraz w sieci pojawiły się kolejne materiały filmowe, prezentujące rozgrywkę w tej bijatyce przypominającej konwencją serię Super Smash Bros.

Serwis IGN opublikował nowe filmy prezentujące rozgrywkę w grze PlayStation All-Stars Battle Royale. Jest to debiutancka produkcja kalifornijskiego studia SuperBot Entertainment, stanowiąca swego rodzaju odpowiedź na serię Super Smash Bros. od Nintendo.

Udostępnione materiały pokazują starcia pomiędzy postaciami znanymi z najpopularniejszych marek dostępnych na konsolach z rodziny PlayStation. Walczą ze sobą m.in. Fat Princess, Sly Cooper, Parappa, Kratos, czy Sweet Tooth. Na filmach zaprezentowano dwie areny – kolorową wyspę z serii Jak & Daxter oraz mroczną lokację znaną z gry God of War III.

Rozgrywka opiera się na założeniach doskonale znanych fanom serii Super Smash Bros. Czwórka bohaterów różnych uniwersów staje ze sobą do walki na niewielkiej arenie i wygrywa ten, który pozostanie na niej jako ostatni. Każda postać charakteryzuje się odmiennym zestawem ciosów, a na niektórych poziomach sytuację komplikują losowe przeszkadzajki (np. uderzający w ziemię Hades).

PlayStation All-Stars Battle Royale to zręcznościowa bijatyka, która pojawi się na rynku pod koniec bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 3. W grze wcielimy się w bohaterów serii znanych posiadaczom konsol z rodziny PlayStation. Chociaż dostępny ma być tryb dla jednego gracza, to główną atrakcją będzie multiplayer maksymalnie dla czterech graczy.