Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2012, 10:40

autor: Sarge

Nowe filmy z rozgrywki w grze PlayStation All-Stars Battle Royale

W zeszłym miesiącu studio SuperBot Entertainment zapowiedziało swoją pierwszą grę o nazwie PlayStation All-Stars Battle Royale. Teraz w sieci pojawiły się kolejne materiały filmowe, prezentujące rozgrywkę w tej bijatyce przypominającej konwencją serię Super Smash Bros.

Serwis IGN opublikował nowe filmy prezentujące rozgrywkę w grze PlayStation All-Stars Battle Royale. Jest to debiutancka produkcja kalifornijskiego studia SuperBot Entertainment, stanowiąca swego rodzaju odpowiedź na serię Super Smash Bros. od Nintendo.

Udostępnione materiały pokazują starcia pomiędzy postaciami znanymi z najpopularniejszych marek dostępnych na konsolach z rodziny PlayStation. Walczą ze sobą m.in. Fat Princess, Sly Cooper, Parappa, Kratos, czy Sweet Tooth. Na filmach zaprezentowano dwie areny – kolorową wyspę z serii Jak & Daxter oraz mroczną lokację znaną z gry God of War III.

Rozgrywka opiera się na założeniach doskonale znanych fanom serii Super Smash Bros. Czwórka bohaterów różnych uniwersów staje ze sobą do walki na niewielkiej arenie i wygrywa ten, który pozostanie na niej jako ostatni. Każda postać charakteryzuje się odmiennym zestawem ciosów, a na niektórych poziomach sytuację komplikują losowe przeszkadzajki (np. uderzający w ziemię Hades).

PlayStation All-Stars Battle Royale to zręcznościowa bijatyka, która pojawi się na rynku pod koniec bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 3. W grze wcielimy się w bohaterów serii znanych posiadaczom konsol z rodziny PlayStation. Chociaż dostępny ma być tryb dla jednego gracza, to główną atrakcją będzie multiplayer maksymalnie dla czterech graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.