Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 listopada 2019, 09:30

autor: Froozyy

Zakończył się turniej 2v2 League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Poznaliśmy zwycięzców turnieju League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!, w którym dwuosobowe drużyny walczyły o nagrody pieniężne, zestawy słodkości od marki E.Wedel oraz paczki RP. Każdy z uczestników otrzymał również punkty w rankingu generalnym Friendly Fire za sam udział w turnieju.

Zakończył się turniej 2v2 w League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zakończył się turniej 2v2 League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-10
Zakończył się turniej 2v2 w League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Wczoraj odbył się kolejny turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem uczestnicy zmierzyli się w duetach w League of Legends. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz słodkości od marki E.Wedel, a drużyny z drugiego i trzeciego miejsca – paczki RP. Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

W półfinałach zmierzyły się drużyny Pierogi na maśle vs. LOLG oraz Night Raid vs. Fc drzefce na polefce. Na tym etapie uczestnicy grali w systemie do dwóch wygranych i to LOLG oraz Night Raid awansowali do finałów. Tam natomiast rozegrali pojedynek do trzech wygranych i to ostatecznie LOLG mogło cieszyć się ze zwycięstwa. Pełną drabinkę turnieju znajdziecie tutaj, a zapis z transmisji (od ćwierćfinałów) - tutaj.

Ćwierćfinały

  • Team Niedwox vs. Pierogi na maśle
  • Pajace 12 vs. LOLG
  • Night Raid vs. NSG
  • Stara szkoła technik Plartowskich vs. Fc drzefce na polefce

Półfinały

  • Pierogi na maśle vs. LOLG – 0:2
  • Night Raid vs. Fc drzefce na polefce – 2:1

Mecz o trzecie miejsce

  • Pierogi na maśle vs. Fc drzefce na polefce – 1:2

Finał

  • LOLG vs. Night Raid – 3:1

Już wkrótce ruszą zapisy do kolejnych turniejów w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends