Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 listopada 2019, 09:30

Zakończył się turniej 2v2 League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Poznaliśmy zwycięzców turnieju League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!, w którym dwuosobowe drużyny walczyły o nagrody pieniężne, zestawy słodkości od marki E.Wedel oraz paczki RP. Każdy z uczestników otrzymał również punkty w rankingu generalnym Friendly Fire za sam udział w turnieju.

Zakończył się turniej 2v2 w League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zakończył się turniej 2v2 League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-10
Zakończył się turniej 2v2 w League of Legends w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Wczoraj odbył się kolejny turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem uczestnicy zmierzyli się w duetach w League of Legends. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz słodkości od marki E.Wedel, a drużyny z drugiego i trzeciego miejsca – paczki RP. Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

W półfinałach zmierzyły się drużyny Pierogi na maśle vs. LOLG oraz Night Raid vs. Fc drzefce na polefce. Na tym etapie uczestnicy grali w systemie do dwóch wygranych i to LOLG oraz Night Raid awansowali do finałów. Tam natomiast rozegrali pojedynek do trzech wygranych i to ostatecznie LOLG mogło cieszyć się ze zwycięstwa. Pełną drabinkę turnieju znajdziecie tutaj, a zapis z transmisji (od ćwierćfinałów) - tutaj.

Ćwierćfinały

  • Team Niedwox vs. Pierogi na maśle
  • Pajace 12 vs. LOLG
  • Night Raid vs. NSG
  • Stara szkoła technik Plartowskich vs. Fc drzefce na polefce

Półfinały

  • Pierogi na maśle vs. LOLG – 0:2
  • Night Raid vs. Fc drzefce na polefce – 2:1

Mecz o trzecie miejsce

  • Pierogi na maśle vs. Fc drzefce na polefce – 1:2

Finał

  • LOLG vs. Night Raid – 3:1

Już wkrótce ruszą zapisy do kolejnych turniejów w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco.