Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2019, 08:33

PUBG wkrótce może otrzymać system klanów

W plikach Playerunknown's Battlegrounds znaleziono informacje sugerujące, że gra wkrótce otrzyma system klanów. Podobne rozwiązanie działa już od ponad roku w PUBG Mobile.

Wkrótce grający w PUBG powinni otrzymać możliwość zakładania klanów. - PUBG wkrótce może otrzymać system klanów - wiadomość - 2019-11-10
Wkrótce grający w PUBG powinni otrzymać możliwość zakładania klanów.
PUBG W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: PUBG Corporation
  2. Wydawca: Bluehole
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Przekopywanie się przez pliki gier jest sprawdzonym sposobem odkrywania planów ich rozwoju. Najnowszym tego przykładem stało się odnalezienie wzmianek sugerujących, że Playerunknown's Battlegrounds wkrótce otrzyma system klanów.

Z informacji odkrytych w plikach gry wynika, że założenie klanu ma kosztować 5000 BP (Battle Points), a jego nazwa będzie musiała się zmieścić w maksymalnie 15 znakach, natomiast opis – w 180. Do takiej grupy należeć ma do 20 graczy.

Informacje te odnalazł PlayerIGN. To sprawdzone źródło, które wcześniej udostępniło m.in. przecieki odnośnie skórek przygotowanych z okazji PUBG Global Championship. Te doniesienia okazały się prawdziwe, więc najnowsze najpewniej również znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

Pomysł dodania systemu klanów do Playerunknown's Battlegrounds nie jest specjalnym zaskoczeniem. Mobilna odnoga marki, czyli PUBG Mobile, otrzymała takie rozwiązanie już w lipcu zeszłego roku. W nim członkowie klanów mają dostęp do specjalnych oznaczeń, misji oraz sklepu klanowego.

Niestety, w plikach gry nie znalazły się informacje, kiedy Playerunknown's Battlegrounds otrzyma system klanów. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy nie każą nam długo czekać.

Przypomnijmy, że pełna wersja Playerunknown's Battlegrounds zadebiutowała na PC w grudniu 2017 roku, po dziewięciu miesiącach spędzonych we wczesnym dostępie. We wrześniu 2018 r. produkcja trafiła na Xboksa One, a w grudniu swoje wydanie wreszcie otrzymali posiadacze PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Playerunknown’s Battlegrounds
  3. PUBG - poradnik do gry