Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2014, 14:50

autor: Draug

Zagłosuj na najlepszą grę targów E3 2014

Tak jak przed rokiem, redakcja gry-online.pl wybierze najlepsze gry targów E3, przyznając nagrody w różnych kategoriach. Co ważne, tym razem dokładamy jeszcze jedno wyróżnienie: najlepszy tytuł według naszych czytelników, czyli Was. Zapraszamy do oddania głosu w specjalnej ankiecie.

Zagłosuj na najlepszą grę targów E3 2014 - ilustracja #1

Największe emocje związane z tegorocznym E3 już za nami i targi powoli chylą się ku końcowi, zatem można zacząć powoli myśleć o podsumowaniu imprezy. Już po raz drugi w historii redakcja gry-online.pl – w osobie naszych wysłanników do Los Angeles, którymi są UV, Del i Hed – przyzna nagrody, wyłaniając najciekawsze tytuły w kilku kategoriach: najlepsza gra, najlepsza gra RPG, najlepsza gra akcji, najlepsza strzelanka, najlepsza gra MMO, największa niespodzianka i najlepsza nowa marka. Jednak nie piszemy tej wiadomości, by zakomunikować to, co oczywiste. Tym razem bowiem chcemy uzupełnić listę wyróżnień o jeszcze jedną pozycję: najlepsza gra według wyboru naszych czytelników – czyli Was.

Głosować możecie, korzystając z poniższej ankiety. Informacje na temat listy nagrodzonych produkcji opublikujemy już wkrótce.

TWOIM ZDANIEM

Która z gier prezentowanych na E3 2014 zasługuje na nagrodę społeczności gry-online.pl?

Wiedźmin 3: Dziki Gon
69,9%
Assassin's Creed: Unity
12%
Far Cry 4
5,1%
Tom Clancy's The Division
2,9%
Dragon Age: Inkwizycja
2,5%
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
2%
Batman: Arkham Knight
1,8%
Battlefield Hardline
1,3%
Bloodborne
1,3%
Mortal Kombat X
1,2%
Zobacz inne ankiety