Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2017, 18:41

autor: Góral

Za kilka dni ukaże się trial Dishonored 2

6 kwietnia na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach ukaże się wersja trial gry Dishonored 2. Dzięki niej będziecie mogli zaliczyć pierwsze trzy misje z kampanii fabularnej.

Firma Bethesda zapowiedziała wersję trial gry Dishonored 2. Darmowa próbka udanej produkcji ukaże się 6 kwietnia na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Podczas zabawy będziemy mogli zaliczyć pierwsze trzy misje, zarówno jako Emily Kaldwin, jak i Corvo Attano. Jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to po zakupie pełnej wersji wszystkie postępy zostaną zachowane i będziecie mogli kontynuować przygodę.

Za kilka dni ukaże się trial Dishonored 2 - ilustracja #1
Dishonored 2 w skrócie:
  1. przygodowa gra akcji na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC-ty;
  2. ukazała się 11 listopada 2016 roku;
  3. 6 kwietnia pojawi się wersja trial.

Dishonored 2 zadebiutowało na rynku w listopadzie 2016 roku. Produkcja zaliczyła świetny start, zgarniając pochlebne opinie w mediach oraz… baty od graczy komputerowych. Okazało się bowiem, że wydanie PC-towe nie do końca się udało i sporo osób narzekało na kiepską optymalizację. W późniejszym czasie pojawiło się jednak kilka aktualizacji ulepszających działanie tytułu, ale dzięki wersji trial w końcu będzie można ją przetestować na własnym sprzęcie.

Co ciekawe, kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia o planowanym dodatku fabularnym Black Sparrow. Niestety do dziś nie doczekaliśmy się nawet oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Na pocieszenie pozostaje wypuszczona w grudniu aktualizacja, w której zadebiutował tryb New Game Plus, pozwalający na łączenie stylów gry dwojga bohaterów.