Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2021, 11:06

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Yakuza Remastered Collection - wymagania sprzętowe wersji PC

Już jutro na PC zagoszczą kolejne trzy części popularnej serii Yakuza. Dzisiaj poznaliśmy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe.

Yakuza długo pozostawała ekskluzywną serią dla konsol PlayStation, lecz od czasu premiery Yakuzy 0 na PC i Xboksie One w 2018 roku, SEGA umożliwia zakup kolejnych jej odsłon także na tych urządzeniach. Jutro swoją premierę będzie miał pakiet Yakuza Remastered Collection zawierający odświeżone wersje trzeciej, czwartej i piątej części przygód Kazumy Kiryu. Na stronie sklepu Microsoft ujawniono wymagania sprzętowe potrzebne do komfortowej rozgrywki.

Yakuza Remastered Collection - minimalne wymagania sprzętowe na PC:

  1. System operacyjny: Windows 7
  2. Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD FX-4350
  3. Pamięć RAM: 4 GB
  4. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB / AMD Radeon HD 5770, 1 GB

Yakuza Remastered Collection - rekomendowane wymagania sprzętowe na PC:

  1. System operacyjny: Windows 10
  2. Procesor: Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350
  3. Pamięć RAM: 4 GB
  4. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 570, 1 GB / AMD Radeon HD 6950, 2 GB

Wymagania sprzętowe dla powyższego tytułu nie są przesadzone i nawet jeżeli wasze komputery mają swoje lata, to powinny bez problemu odpalić każdy z trzech tytułów. Jedynym pytaniem pozostaje to, ile miejsca na dysku twardym będzie potrzebne do zainstalowania potrzebnych gier.

Premiera odbędzie się w czwartek 28 stycznia, równocześnie na PC oraz Xboksie One i Series S/X. Wszystkie trzy części będzie można nabyć zarówno w pakiecie, jak i oddzielnie. Produkcje będą dostępne na Steamie (póki co próżno szukać karty produktu), w sklepie Microsoft oraz abonamencie Game Pass.

  1. Oficjalna strona serii