Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2013, 09:20

autor: Orlov

XCOM: Enemy Within z polskim dubbingiem

Rozszerzenie do turowej strategii XCOM: Enemy Unknown trafi na polski rynek w pełni zlokalizowanej wersji językowej. Tłumaczenie obejmie wszystkie platformy sprzętowe – Xboksa 360, PlayStation 3 i PC.

Rozszerzenie zaoferuje nie tylko nowe misje, lecz także ekwipunek i umiejętności - XCOM: Enemy Within z polskim dubbingiem - wiadomość - 2013-09-24
Rozszerzenie zaoferuje nie tylko nowe misje, lecz także ekwipunek i umiejętności

XCOM: Enemy Within, pierwszy duży pakiet nowej zawartości do XCOM: Enemy Unknown, przyniesie nowości nie tylko w sferze misji, inwentarza czy umiejętności dowodzonych przez nas żołnierzy. Jak poinformował polski wydawca gry, firma Cenega, dodatek do remake’u klasycznej serii strategii turowych otrzyma pełny dubbing. Ścieżka dialogowa nagrana w rodzimym języku pojawi się na każdej z platform sprzętowych, na które trafi gra – Xboksie 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

XCOM: Enemy Within trafi na rynek 15 listopada tego roku, zarówno w wersji pudełkowej, jak i za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Do jego uruchomienia wymagane będzie posiadanie podstawowej wersji gry, czyli XCOM: Enemy Unknown. Gracze konsolowi otrzymają możliwość zakupienia pakietu Commander Edition, zawierającego obydwa tytuły.

XCOM: Enemy Unknown i nadchodzący dodatek – Enemy Within, to udane wskrzeszenie serii wywodzącej się jeszcze z lat 90-tych. Dowodząc organizacją XCOM ponosimy odpowiedzialność za ochronę Ziemi przed inwazją kosmitów. Rozbudowując bazę, zlecając badania i dowodząc wynajętymi żołnierzami odpieramy ataki najeźdźców i dbamy o utrzymanie ładu na świecie. Przeniesienie opartej o tury rozgrywki w trójwymiar i konsolowe środowisko zdało egzamin – gra spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i tych którzy mieli z serią styczność po raz pierwszy.