Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2023, 18:20

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

To ostatnia szansa, by ograć świetnych Strażników Galaktyki w Game Passie

Za kilkanaście dni usługę Game Pass opuści kolejne osiem gier, w tym Marvel's Guardians of the Galaxy, Goat Simulator i Undertale.

Źródło fot. store.steampowered.com
i

Wiemy, jakie gry opuszczą niedługo abonament PC i Xbox Game Pass. W sumie 15 marca z usługi zniknie osiem produkcji, m.in. Marvel's Guardians of the Galaxy, Goat Simulator, F1 2020 czy Undertale. Jeżeli więc byliście zainteresowani którymś z tych tytułów, to jako subskrybenci Game Passa na ich wypróbowanie macie jeszcze dwa tygodnie.

Pełną listę gier, które opuszczą usługę 15 marca, zobaczycie poniżej – jest ona również dostępna na oficjalnej stronie Game Passa w zakładce „Znikające wkrótce”.

Abonament PC Game Pass zakupisz tutaj

Gry, które opuszczą Game Pass 15 marca 2023 roku

  1. F1 2020
  2. Goat Simulator
  3. Kentucky Route Zero: TV Edition
  4. Marvel's Guardians of the Galaxy
  5. Paradise Killer
  6. Undertale
  7. Young Souls
  8. Zero Escape: The Nonary Games

Najbardziej bolesną stratą będzie chyba zniknięcie bardzo pozytywnie ocenianego Marvel's Guardians of the Galaxy z usługi. Ograniem tej produkcji wydanej przez Square Enix mogli być zainteresowani nie tylko fani Strażników Galaktyki czy całego uniwersum Marvela, ale i wszyscy entuzjaści przygodowych gier akcji, które stoją postaciami i dialogami. Tytuł zawitał do Game Passa 10 marca zeszłego roku i, co ciekawe, dodanie go do abonamentu mogło kosztować Microsoft od 5 do 10 milionów dolarów.

Fani gier wyścigowych, mimo tego, że F1 2020 opuści wkrótce usługę, nie mają aż tak dużego powodu do ubolewania. Od dzisiaj bowiem w ramach subskrypcji można grać w F1 22 na PC-tach i konsolach poprzez PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate.

Warto jeszcze dodać, że od jutra (tj. od momentu premiery) w subskrypcji dostępne będzie Wo Long: Fallen Dynasty, czyli soulslike od studia Team Ninja, odpowiedzialnego m.in. za serię NiOh.

Pełną listę gier, które zmierzają do usług Xbox i PC Game Pass, znajdziecie w tej wiadomości.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. Oficjalna strona Xboxa