Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Young Souls (PC)

Young Souls PC

Kooperacyjny brawler 2D wzbogacony o elementy RPG, w którym gracze wcielają się w Jenn oraz Tristana – nastolatków walczących z goblinami i innymi maszkarami zamieszkującymi alternatywną rzeczywistość.

Akcji | fantasy | elementy RPG | beat 'em up | multiplayer | na 2 osoby | indie | kooperacja | side-scroll | podzielony/wspólny ekran

PC Windows
Okładka Young Souls (PC)

producent: 1P2P

wydawca: The Arcade Crew

Strona oficjalna

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

2019

Young Souls jest brawlerem wzbogaconym o elementy RPG. Produkcja została opracowana przez niezależne studio 1P2P i wydana przez firmę The Arcade Crew.

Fabuła

Głównymi bohaterami gry Young Souls są Jenn oraz Tristan – nastolatkowie żyjący w miasteczku Portsbourgh pod opieką dobrodusznego naukowca. Pewnego dnia protagoniści odkrywają portal prowadzący do alternatywnej rzeczywistości zagrażającej życiu na Ziemi. Jenn i Tristan muszą uporać się z niebezpieczeństwem ze strony goblinów i innych maszkar zamieszkujących ten wymiar, nim przedostaną się one do świata ludzi.

Mechanika

W Young Souls akcję ukazano z boku. Rozgrywka polega na przemierzaniu ponad siedemdziesięciu lokacji i dynamicznej walce z hordami adwersarzy, wśród których prym wiodą potężni bossowie. W starciach musimy obserwować nie tylko wskaźnik punktów życia bohatera, lecz również paski wytrzymałości (który wyczerpujemy, wyprowadzając kolejne ataki) oraz many (pozwalającej na korzystanie z magicznych zdolności). W miarę postepów Jenn oraz Tristan zdobywają nowe umiejętności, a także pozyskują coraz lepsze elementy wyposażenia, dzięki czemu z czasem rośnie ich potencjał bojowy.

Tryby gry

Young Souls pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i na kooperacyjną rozgrywkę w towarzystwie drugiego gracza, który może dołączyć do nas w każdym momencie.

Kwestie techniczne

Young Souls posiada ręcznie rysowaną, dwuwymiarową grafikę utrzymaną w komiksowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Young Souls

Wymagania wiekowe Young Souls

12+