Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2018, 13:35

autor: Serek

X018 - data premiery Crackdown 3, kolejne gry w Xbox Game Pass i nowa postać w Kingdom Hearts 3

Na X018 Microsoft poinformował o przyśpieszeniu premiery gry Crackdown 3, a także ogłosił 16 nowych tytułów, które niebawem będą dostępne w usłudze Xbox Game Pass. Ujawniono również kolejną postać w Kingdom Hearts 3 - Kubusia Puchatka.

Szkoda, że na imprezie zabrakło zapowiedzi jakiegoś większego tytułu. - X018 - data premiery Crackdown 3, kolejne gry w Xbox Game Pass i nowa postać w Kingdom Hearts 3 - wiadomość - 2018-11-13
Szkoda, że na imprezie zabrakło zapowiedzi jakiegoś większego tytułu.

Konferencja X018 za nami. Dwugodzinne show obfitowało w ciekawe informacje dotyczące konsoli Xbox One. Prócz wprowadzenia wsparcia dla klawiatury i myszy oraz ogłoszenia przejęcia Obsidianu i inXile przez firmę Microsoft, mogliśmy dowiedzieć się między innymi kilku nowości o zapowiedzianych tytułach, a także poznać kolejne produkcje, w które będzie można zagrać na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności.

Nowa data premiery gry Crackdown 3

Na prezentacji giganta z Redmond nie mogło zabraknąć wzmianki o Crackdown 3. Produkcja trafi na półki sklepowe 15 lutego 2019 roku, a nie jak początkowo planowano 22 lutego. Microsoft pokazał między innymi zapis rozgrywki z trybu Wrecking Zone, czyli potyczki dwóch pięcioosobowych zespołów na futurystycznych arenach, które będzie można dowolnie niszczyć (coś na podobieństwo Red Faction: Guerrilla). Ponadto, gra w dniu premiery trafi do usługi Xbox Game Pass.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Crackdown 3

Trylogia Final Fantasy XIII na Xboksie One

W przyszłym tygodniu, dzięki usłudze wstecznej kompatybilności, do biblioteki konsoli Xbox One trafi trylogia Final Fantasy XIII. W skład zestawu wchodzą Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 oraz Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Możliwość zagrania w kolejne odsłony cyklu Final Fantasy na obecnej generacji konsol to dobra wiadomość, nawet pomimo faktu, że te części nie należały do najbardziej docenionych przez graczy.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Final Fantasy XIII

16 nowych gier w usłudze Xbox Game Pass

W najbliższych tygodniach usługa Xbox Game Pass zostanie wzbogacona o kolejne tytuły. Wśród nich znajduje się chociażby The Good Life, które pierwotnie planowane było z myślą o PC oraz PlayStation 4. Poniżej lista wszystkich gier, które za jakiś czas trafią do posiadaczy Xbox Game Pass:

 1. Playerunknown’s Battlegrounds;
 2. Hellblade: Senua’s Sacriface;
 3. Supermarket Shriek;
 4. Void Bastards;
 5. Ori and the Blind Forest;
 6. Ori and The Will of The Wisps;
 7. Thief of Thieves;
 8. Kingdom Two Crowns;
 9. Secret Neighbor;
 10. Agents of Myhem;
 11. MXGP3;
 12. Thomas was Alone;
 13. The Good Life;
 14. Pathologic 2;
 15. After Charge;
 16. Mutant Year Zero: Road to Eden.

Twarze z dzieciństwa w Kingdom Hearts III

Podczas X018 mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun zapowiadający Kingdom Hearts III. Do plejady kultowych postaci dołączył właśnie Kubuś Puchatek. Kochającego miodek misia będziemy mogli spotkać spotkać wraz z innymi bohaterami Stumilowego Lasu. Kingdom Hearts III trafi na półki sklepowe 29 stycznia 2019 roku. Wielbiciele postaci Disneya już ostrzą sobie zęby na ten tytuł.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Hearts III