Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2013, 07:00

X Rebirth hitem sprzedaży. Top 10 Steam (10 - 16 listopada)

X Rebirth okazał się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia na Steamie, najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji. Tuż za dziełem Egosoftu uplasował się nowy dodatek do lubianego XCOM, zatytułowany Enemy Within.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Za wyjątkiem Call of Duty: Ghosts i Football Managera 2014, wszystkie pozostałe osiem pozycji w pierwszej dziesiątce bestsellerów Steama to tytuły, których nie było w niej w poprzednim notowaniu. Dwa pierwsze miejsca należą więc do nowych “iksów”: Egosoft pozwala nam po raz kolejny pobawić się w gwiezdnego podróżnika w X Rebirth, zaś w dodatku Enemy Within staniemy naprzeciw inwazji komsitów na Ziemię.

Dzięki wyprzedażom na listę trafili też starzy znajomi, jak na przykład Kerbal Space Program czy też gry, do których pojawiły się dodatki w ramach przepustki sezonowej. Tak właśnie jest w przypadku ostatniego Bioshocka. Pecetowcy też chętnie zamawiają w przedsprzedaży Assassin’s Creed IV - do premiery wersji PC pozostała ostatnia prosta.

1.

X Rebirth

2.

XCOM: Enemy Within

3.

Call of Duty: Ghosts

4.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

5.

PAYDAY 2

6.

Football Manager 2014

7.

Kerbal Space Program

8.

State of Decay

9.

Bioshock Infinite Season’s Pass

10.

Total War: ROME II