Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2011, 08:18

Wystartowała europejska wersja gry MMO Vindictus

Mamy dobre wieści dla miłośników gatunku MMO. Firma Nexon ogłosiła właśnie oficjalny start europejskiej wersji gry Vindictus.

Mieszkańcy Starego Kontynentu długo musieli czekać na własną edycję MMO Vindictus. W Korei Południowej tytuł ten zadebiutował w maju 2008 roku, a amerykańska premiera miała miejsce dwanaście miesięcy temu. Teraz jednak nareszcie również my możemy dołączyć do zabawy. Firma Nexon poinformowała bowiem o oficjalnym starcie europejskiej wersji.

Wystartowała europejska wersja gry MMO Vindictus - ilustracja #1

Vindictus korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami. Zainteresowani tym tytułem powinni udać się na oficjalną stronę, gdzie można dokonać rejestracji i ściągnąć klienta gry.

Tym, co wyróżnia tę produkcję z tłumu MMORPG-ów jest wyjątkowo dynamiczny i brutalny system walki wzorowany na grach akcji. O wyniku starć decyduje głównie zręczność graczy, a nie statystyki ich postaci. Bitwy dodatkowo wzbogaca realistyczna fizyka oraz destrukcja otoczenia. Vindictus zbudowano w oparciu o technologię Source Engine firmy Valve Software. Nie jest to najnowszy silnik, ale twórcom udało się wycisnąć z niego naprawdę dużo, więc całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym.