Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2012, 10:35

autor: Hed

Wystartował darmowy weekend z grą o eksterminowaniu zombie Nation Red

Przed nami kolejny z darmowych weekendów na Steamie. Tym razem użytkownicy platformy mogą przetestować bezpłatnie zręcznościową grę akcji Nation Red, w której odpieramy ataki zombie. Produkcja zawiera kampanię solową i tryb kooperacji.

Na Steamie rozpoczął się bezpłatny weekend z grą Nation Red, czyli niezależną strzelanką z trybem kooperacji, w której odpieramy ataki hord przeciwników. To doskonała okazja, żeby pograć za darmo ze znajomymi, a później ewentualnie kupić produkcję w specjalnej cenie. Darmowy dostęp do gry będzie obowiązywał do niedzieli. Promocja cenowa skończy się w poniedziałek.

Żeby ściągnąć i zagrać w Nation Red wystarczy uruchomić Steama oraz zalogować się na swoje konto – stosowny link znajduje się w zakładce poświeconej grze. Osoby zainteresowane tytułem mogą skorzystać z 75% przeceny, dzięki której kosztuje on tylko 2,25 euro (ok. 10 zł). W ofercie sklepu znajduje się także pakiet zawierający cztery egzemplarze za 6,74 euro (ok. 30 zł).

Wystartował darmowy weekend z grą o eksterminowaniu zombie Nation Red - ilustracja #1

Nation Red nie jest może ósmym cudem świata czy Obywatelem Kanem gier wideo, ale na pewno gwarantuje sporo zabawy w zręcznościowym stylu. Akcję ukazano z góry, więc produkcja kojarzy się z paroma świetnymi tytułami sprzed lat. Twórcy przygotowali parę trybów zabawy, z których większość można rozgrywać w trybie kooperacji. Dajcie znać, czy warto zagrać.

  1. Nation Red na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Nation Red

Nation Red