Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2012, 11:00

autor: Sarge

Wyścigi kartów LittleBigPlanet Kart Racing w przygotowaniu?

Amerykańska sieć sklepów FutureShop donosi, że trwają prace nad grą LittleBigPlanet Kart Racing. Produkcja miałaby reprezentować gatunek wyścigów kartów w stylu serii Mario Kart.

W sieci pojawiły się plotki, że w przygotowaniu jest gra LittleBigPlanet Kart Racing. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja miałaby traktować o wyścigach kartów w uniwersum LittleBigPlanet.

Powyższe rewelacje przedstawiła amerykańska sieć sklepów FutureShop za pośrednictwem Twittera. W jednym z wpisów czytamy, że omawiany tytuł został zapowiedziany na imprezie PlayStation Destination i będzie wydany na PlayStation 3 z obsługą 3D oraz kontrolera PlayStation Move z opcjonalną nakładką przypominającą kierownicę.

Wyścigi kartów LittleBigPlanet Kart Racing w przygotowaniu? - ilustracja #1

Na razie nie jesteśmy w stanie potwierdzić wiarygodności tej plotki. Wiadomo tylko, że impreza PlayStation Destination rzeczywiście miała miejsce. Był na niej m.in. Ken Levine ze studia Irrational Games (BioShock: Infinite), który na swoim twitterowym koncie również wspomniał o obecności Sackboya w jakiejś formie, czyli szmacianej lalki występującej w serii LittleBigPlanet.

Jeśli dzisiejsze doniesienia okażą się prawdziwe, będzie to spore zaskoczenie. Użytkownicy PlayStation 3 od niemal dwóch lat mają bowiem flagowe dla tej platformy sprzętowej wyścigi kartów. Mowa oczywiście o ModNation Racers. Produkcja studia United Front Games, podobnie jak cykl LittleBigPlanet, stawia spory nacisk na aspekty społecznościowe i oferuje rozbudowany edytor pozwalający graczom tworzyć własne trasy.

UAKTUALNIENIE: W sieci pojawiło się zdjęcie reklamujące grę LittleBigPlanet Karting wraz z kilkoma screenami. Wszystko wskazuje na to, że powyższe plotki są prawdziwe, a oficjalna zapowiedź nowej produkcji wyścigowej jest tylko kwestią czasu.

Wyścigi kartów LittleBigPlanet Kart Racing w przygotowaniu? - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.