Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 października 2011, 10:21

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wyniki konkursu Gears of War 3

Przed dwoma dniami zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć konkursowych, nadszedł więc czas na wyłonienie zwycięzców. Nagrodę główną, tj. konsolę Xbox 360 4GB i grę Gears of War 3 w edycji Epic otrzymuje autor, którego praca powstała dzięki dużej pomysłowości, pracowitości i dbałości o detale.

Przed dwoma dniami, 5 października, upłynął termin nadsyłania prac konkursowych. Dziś natomiast nadszedł czas na ogłoszenie wyników, w tym ujawnienie szczęśliwca, który otrzyma nagrodę główną, tj. konsolę Xbox 360 (model 4GB) oraz niedostępną w Polsce edycję Epic gry Gears of War 3.

Wyłonienie zwycięzców jak zawsze nie było łatwe. Ilość nadesłanych zgłoszeń przekroczyła nasze oczekiwania. Wśród wielu niebanalnych prac ciężko było wytypować tych kilka najlepszych. Niemniej jednak, po naradach, zdołaliśmy znaleźć kompromis i wybrać szóstkę laureatów.

Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #1

Zwycięskie zdjęcie autorstwa DUST DEVIL

Nagrodę główną otrzymuje od nas użytkownik o ksywce DUST DEVIL, którego praca wyróżnia się nie tylko wysiłkiem włożonym do jej realizacji, ale również wskazuje na znajomość realiów serii Gears of War. Gratulujemy!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia, których autorzy otrzymają po egzemplarzu standardowej edycji Gears of War 3, to (kolejność przypadkowa):

  • Celabril;
  • kefirek09;
  • sp3cialize;
  • yafud;
  • Yaqza.
Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #2

Autor: Celabril

Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #3

Autor: kefirek09

Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #4

Autor: sp3cialize

Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #5

Autor: yafud

Wyniki konkursu Gears of War 3 - ilustracja #6

Autor: Yaqza

Nagrody zostaną przesłane na adresy podane w mailach zgłoszeniowych. Na koniec raz jeszcze pragniemy pogratulować zwycięzcom i podziękować wszystkim za udział w zabawie. Zachęcamy również do uczestnictwa w przyszłych konkursach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.